Led lambaları titriyor

mehmetercan

New member
Arkadaslar araba rolantide calisirken farın altındaki ledler titriyor ışık bir azalıyor bir artıyor acaba neden bilgisi olan var mı

akrepkral86

New member
LED'lerin titremesi benimde başıma gelmişti serviste garantinden değiştirdiler tahminim seninkide değişecek kardeşim

Serkan OĞUZ

New member
Yaklaşık 3 ay önce sol farda aynı sıkıntıyı yaşadım,bendeki sorun farlar kapalı iken gündüz Led'i sorunsuz çalışıyordu ancak farları yakınca loş yanması gereken led hala far kapalıymış gibi parlak ve güçlü şekilde yanıyordu ara ara göz kırpıyordu serviste garanti kapsamında değişimini yaptılar ve komple sol far değişti.Çözümü ve tamiri yok uğraşmayın derim hemen servise götürün.Geçmiş olsun.

leonine25

Active member
bende sol farı garantiden titremeden dolayı değiştirtmiş idim...

Berkan

New member
gidiciyim demek istiyor ledler servisin ellerinden öper :)

erkan1903

New member
daha dün başıma geldi, sol far değişti komple garantiden.

muabote

New member
aracı yeni aldım. sol ledler benim araçta da titriyor. 3 yılı doldurdu araç garanti bitti. bari çok masraf çıkarmasa.

esenlik

New member
Benimde ikinci el aldığım aracın servis geçmişini sorgulattığımda led titremesi olduğunu ilk gittiğinde yazılım yüklendiğini sorun geçmeyince garantiden değişmiş olduğunu söylemişlerdi

aLi

Yönetim Ekibi
Kronik soruna far ledlerinide ekleyelim :)

direnti

New member
Merhaba arkadaşlar. Ben de sol fardaki led titremesinden dolayı garanti kapsamında farı komple değiştirmiştim. Araçlarımızın garantileri bitiyor ve serviste yeni far 2000 TL civarında. Çıkmalar bile 500 TL seviyelerinde, çıkma aldığınızda da ledlerin arıza yapıp yapmayacağı meçhul.
Led titremesi yada farları açtığınızda hala gündüz modunda yanma problemleri, led sürücü devreden kaynaklanıyor. Devrenin yenisini bulma şansımız yok yada çok zayıf bir ihtimal. Ben bu kronik sorunu, 2 adet dc-dc convertor devre ve 1 adet ssd röle ile çözdüm sayılır. Montajım biterse buradan duyurusunu yapacağım inşaallah.