Led iç, Plaka, Beyaz Far aydınlatmaları

ozgur_tuna

New member
Çok güzel olmuş valla güle güle kullan :D

By_Cesar

Active member
Ben aracı ilk aldığımda bu işlemi yaptırmıştım ama zamanla iç ön aydınlatmalarda sıkıntı yaşamaya başladım sağ taraftaki önce pır pır yanarken komple söndü sol taraftaki de gitmek üzere. Pek uzun ömürlü olmuyor ama aydınlatma açısından sarı lambalara göre çok daha iyi. Gayet güzel olmuş güle güle kullanın ;):cool:

ozgur_tuna

New member
Herkeste bi pır pır etme sorunu :D Bizim arabaların kimyası tutmuyor bu ampullere :D

Batum

New member
Ben aracı ilk aldığımda bu işlemi yaptırmıştım ama zamanla iç ön aydınlatmalarda sıkıntı yaşamaya başladım sağ taraftaki önce pır pır yanarken komple söndü sol taraftaki de gitmek üzere. Pek uzun ömürlü olmuyor ama aydınlatma açısından sarı lambalara göre çok daha iyi. Gayet güzel olmuş güle güle kullanın ;):cool:
aslında daha önce yapmıştım yeni çektim. teşekkürler, piyasada satılan ledler dediğiniz gibi pek uzun ömürlü olmuyor daha öncede diğer aracımda bunu görmüştüm yanıp sönmeler oldu sonra daha kalitelisini aldım.
hatta imkan varsa plakalardaki çok kaliteli osram power ledli mercekli ama işte biraz tuzlu içeridekiler, bagaj, torpido, plaka ile 8 adet iyi meblağ tutuyor. :)

Ahmet_Ugurlu

New member

i_batmaz

New member
hocam güzel olmuş,insanın içini ferahlatıyor beyaz lambalar.

Bestgti80

New member
bu araka iki kapı tavan aydınlatmaları kapı açılırken yanmasını neden yapmamışlar anlamış değilim sadece kapı açılınca ön taraf açılıyor arka tarafı illa elle açacaksın yada tavanı açıp tesisat çekmek lazım.

Emre Akçay

New member
bu araka iki kapı tavan aydınlatmaları kapı açılırken yanmasını neden yapmamışlar anlamış değilim sadece kapı açılınca ön taraf açılıyor arka tarafı illa elle açacaksın yada tavanı açıp tesisat çekmek lazım.
Tavanı açmadan tesisat çekmek lazım. Ben öyle yaptım şuan arkalarda aktif.

Berkan

New member
Sunroof oldugu için olmuyor heralde sizin arka aydınlatmalarda makyaj aynasının aynısından heralde. yoksa benim gibi cam tavansızlarda ortadaki aydınlatmanın tuşunu acarsanız hepsi yanıyor yoksa sadece onler yanıyor

Bestgti80

New member
Döşeme içinden ön dikiz aydıntaltamadan sağ ve sol arka ampule iki hat uzattınız sanırım bende de sunroof var mevcut sigortanın da bu durumda biraz yükseltilmesi gerekiyor . Serviste bunu belirtti fakat tavanı sökeriz dediler ellemeyin dedim sigortayı güçlendirsende ilerde tesisat sorunu çıkıyor dediler.