Öneri Kia Servis Kampanyaları

sabri

New member
Kia servislerde neden genel bakım indirimleri yapılmaz ki?Bu form üyeleri olarak kia çelik motora baskı yapsak olmaz mı acaba?Servisler değişimini yaptıkları parçaları göstermek zorunda değiller mi?

Berkan

New member
Kia servislerde neden genel bakım indirimleri yapılmaz ki?Bu form üyeleri olarak kia çelik motora baskı yapsak olmaz mı acaba?Servisler değişimini yaptıkları parçaları göstermek zorunda değiller mi?
Bayiler arasında farklılık oluyor zaten bu gayet doğal ve normal indirimde öyle. mesela 30bin bakımında evime 10 km yakın Ersu yurtun verdiği fiyatla evime 50 km uzaktaki Erbek arasında 150 lira gibi fiyat oynamıştı.

ayrıca harcadıkları veya çıkarıp yenisini taktıkları herşeyi geri veriyorlar. enazından Erbek bana motoru üstündeki plastikleri temizlediği temizleyicinin boş kutusuna kadar vermişti.

Bestgti80

New member
Kia Çelik motor sorduğun soruya cevap vermeye çekiniyor . Kampanya hiç yapacaklarını sanmam . Çünkü vasat bir distribtörden ileri gitmiyorlar. Geçen gece 22:00 de aradılar oha dedim ne iş izmirde yetkili serviste bakımdan memnun kaldınmı diye dedim memnunum ama sizden hiç memnun değilim çünkü sattığınız kia araçların arkasında durmuyorsunuz dedim vs...

yLceu

New member
Merhaba, İki bakımımı da kia erbekte yaptırdım. Diğer servislere göre %20 daha uygun fiyat veriyorlar. İşçilikleri gayet iyi , Berkan Bey'inde dediği gibi çıkan parçalarıda teslim ediyorlar.

Bestgti80

New member
istanbul ile izmirdeki yetkili servis arasında 150tl bakım fiyat farkı var neden böyle bilmiyorum fakat renault iken aracım Türkiye nin her yerinde fiyat aynı idi.