Kia ceed vs kia cerato

akrepkral86

New member
Arkadaşlar kusura bakmayın uzun zamandır iş yoğunluğundan dolayı foruma yazamıyorum artık fırsat buldukça yazmaya çalışacağım bu arada ben aracımı sattım başka bir araç almayı şu anda düşünmüyorum hele bu ötv zamlarından sonra(benim aracın sıfırı 2017 model 120.000 tl olmuş)daha da çok düşünmeye ihtiyacım var zaman ne gösterir bilinmez bkıcam artık ama şimdilik kiralamayla idare ediyorum neyse konuya gelelim ben garentadan kia cerato araç kiraladım fakat bu araç benim ceed'e göre gerek yol sesi olsun gerekse motor sesi daha sessiz bir araç arada bariz bir fark hissettim ben ayrıca yakıt tüketimi de daha az bu aracın ben bu işe bir anlam verenedim aynı motor aynı şanzıman ikilisi olan iki araçta nasıl böyle bariz farklar olabilir bu konuda düşüncelerinizi bekliyorum:confused::confused::confused:

unalks

New member
şimdi soru olarak yöneltmişsin lakin bende bir soru soracağım. iki aracıda kullanan birisi olarak bir karşıalştırma yapacak olsan artı eksi başka nelerdir..

akrepkral86

New member
Valla kardeşim dediğim gibi artı yönlerini yukarıda izah etmeye çalıştım ben eksi yönlerine gelecek olursak malzeme kalitesi yönünden ceed bir tık önde gözüküyor sende bu konuda fikirlerini beyan edersen sevinirim saygılar.:cool:

unalks

New member
açıkcası bana nedense ceed daha güven veriyor yani cerato'yu kullanmadım kullanan olarak tabi sen daha tecrübelisin :)