Kia ceed 2013 Navigasyon Çalışmalarım ve Merak Ettikleriniz.

guvercinim53

New member
hocam çalışmalarını canı gönülden kutluyorum bende s100 'ü çinden getirdim aliexpress sitesinden satın almıştım. senin gibi bende meraklıyım bu işlere 5-6 ay sonra bunların androidinin çıktığını görünce s150 olarak donanımsal olarak tamamen aynı neden olmasın deyip girdim araştırmalara rus siteleri filan bayağa katkıda bulundu bana. ve s100 ümü s150 ye yani androide hemde androidin 4.03 sürümüne dönüştürdüm. Kendime ara ara sordum ben manyakmıyım diye. :) çok uğraştım ama oldu. cihazı boot etmek vesaire. şuan da androidli olarak kullanıyorum cihazı .. Emeğine sağlık. sende çok uğraşmışsın saygılar..

ibrakbulut

New member
Muharrem bey, Siz Necvox s100 'ü Android işletim sistemiyle mi değiştirdiniz? Öncelikle helal olsun diyorum. Mümkünse benim cihazın sistemi de değiştirsek. Emeğin karşılığını almak şartıyla.

Saygılarımla...

y@vuz

New member
merhaba ben de ara ara takip ediyorum konuyu. yaptiginizi gorunce gercekten cok sasirdim. elinize emeginize saglik. yanliz benim merak ettigim konu su an piyasa da satilan ucuz window ce yuklu cihaza android yuklenebiliyor mu?

rayen

Super Moderator
kar elektronik de satıyor. Forumda söz edilmişti. Foruma İndirimde yapacaklardı. İstersen bir araştır.

Kadir KURT

New member
hocam çalışmalarını canı gönülden kutluyorum bende s100 'ü çinden getirdim aliexpress sitesinden satın almıştım. senin gibi bende meraklıyım bu işlere 5-6 ay sonra bunların androidinin çıktığını görünce s150 olarak donanımsal olarak tamamen aynı neden olmasın deyip girdim araştırmalara rus siteleri filan bayağa katkıda bulundu bana. ve s100 ümü s150 ye yani androide hemde androidin 4.03 sürümüne dönüştürdüm. Kendime ara ara sordum ben manyakmıyım diye. :) çok uğraştım ama oldu. cihazı boot etmek vesaire. şuan da androidli olarak kullanıyorum cihazı .. Emeğine sağlık. sende çok uğraşmışsın saygılar..
Merhaba, İş yoğunluğumdan dolayı geç yazdığım için kusura bakmayın.
Bende sizi kutluyorum çalışmanız dan dolayı. Android WinCE de stabil çalışmıyor bunu sizde fark etmişşinizdir. Bende Android sürümünü yapmıştım ama stabil çalışmamıştı. Bir arkadaş aşağıda link vermiş S150 nin bizim S100 cevirdiğimizden daha stabil çalışıyor ama onda da sıkıntı çıkıyor maalesef.

Adam gibi bir navigasyon yokmu derseniz :) şimdilik bu modeller var. Ben baya bir kafa patlattım uygulama geliştirdim. Hatta Android sürümün de kendi takip sistemimi oluşturdum. Gayet zevkli oluyordu ama inanın sonradan zevkiniz geçince geride bırakıyorsunuz yaptıklarınızı.

Aracınıza binenler hayret ediyor biraz şaşırıyor güzel farklılıklar oluyordu bence rus siteleri bu işlerde öndeler. Ben aracımı sattığım için daha ilgilenmiyorum malesef.

BABAKARTAL

New member
İYİ GÜNLER KOLAY GELSİN KADİR BEY.
SAYIN KADİR BEY BENDEDE SİZDEKİ CİHAZDAN VAR LAKİN NAVİGASYON ÇALIŞMIYOR ORJİNAL MİCRO SD KARTIM KAYIP ''NAVİGATION PATH DOES NOT EXIST ! '' MESAJI VERİYOR EĞER SİZİN İÇİN MAHSURU YOKSA VEREBİLİRSENİZ MICRO SD İÇERİSİNDEKİ DOSYALARIN BİR KOPYASINI MAİL ADRESİME GÖNDEREBİLİRMİSİNİZ. TEŞEKKÜRLER.
kemalbaygur@gmail.com