farın kaş kısmını ışıklandırma..

unalks

New member
dün akşam yolda giderken plakasını tam seçemediğim yeni kasa ceed'in far kısmında kaş diye tabir edilen bizde beyaz şerit gibi içi duran kısmı ışıklandırmış bir arkadaş çok hoş duruyordu. aynı i20 gibi düşünebiliriz ama daha canlı yanıyordu. çok hoş duruyordu acaba içimizden birisimi yada yapan gören varmıdır.. yeni kasanın makyajlanan modelinde orjinal mi diye özellikle baktım değilmiş. çok hoş durmuştu.

cagliari_86

New member
silikon ledi diyorsunuz sanırım bende yaptırmayı dsunuyorum ama farı acıyorlar sonradan buhar yaparsa farın ıcı diye bulasmıyorum hıc

unalks

New member
ewet farın içinin açıldığını bir arkadaştan öğrendim farklı marka aracı vardı. o yüzden vazgeçtim bende.

cagliari_86

New member
ben ıcını actırmadan farın arkasına bu sekılde yaptırmıstım normal led bılmıyorum o sılıkon led olur mu aslında bunları sokup onlardan taksam guzel durur

unalks

New member
silikon led kedinlikle daha güzel duracaktır fakat çok uzun tutmadan sanki o yan kısımdaki çıkıntıda olsa sadece daha hoş durmaz mı ? çok led'e boğuncada garip geliyor araba

cagliari_86

New member
valla o sililkon ledlerde 1 aydan sonra parlaklıgını yıtırıyormus gunduz hıc bellı olmuyor dıye hep ınternette duydum bence en guzeli orjinalliğini bozmamak aracın

pepe

Active member
Hobaaa kim yaptırmış bunu çok hoş duruyor cidden...