Ceed gunduz led farlari

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member

SERVİSİMİZ TARAFINDAN GARANTİDEN DEĞİŞTİRİLEN GÜNDÜZ FARLARI
Servisimiz olarak her zaman siz değerli müşterilerimizin yanındayız.

yusuf ziya özcan&ilker taşpınar

Ekli dosyalar

Son düzenleme:

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
Far ile ilgili sorun yasayan musterilerimizi servisimize bekliyoruz her konuda yardimci olmak icin eskisehir kia yetkili servisinde hizmet vermekteyiz

hakan26

Member
Yusuf bey merhabalar,servise gelip çayınızı içmek ve tanışmak isterim.Eşimde Hases te çalışmıştı araç alma aşamasında uğradım ama sizinle tanışmak nasip olmadı.

KartalBey

New member
yusuf bey merhaba, enim aracımında sol gündüz farı yanmıyor. şu an servisinizde zaten aracım. forumlardan baktığım kadarı ile kronik bir arıza veya üretim kaynaklı bir sorun olarak ceed sürücüleri görüşlerini belirtmişler.

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member

kartal bey ıyı gunler aracınız aracınızın plakası nedır acaba? ceed marka araclar ıcın evet kronık bır arıza var farlar ıle ılgılı yardımcı olmak ısterız

KartalBey

New member

kartal bey ıyı gunler aracınız aracınızın plakası nedır acaba? ceed marka araclar ıcın evet kronık bır arıza var farlar ıle ılgılı yardımcı olmak ısterız
bugün uğradım çayınızı içtim. teşekkürler. zaten siz değiştirmişsiniz. E0173. yarın aracı alırım diye ümit ediyorum.

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
evet farınızı degısımı yapılmıstır allahın ıznı ıle bugun aracınızı teslım edecegız ınsallah

hakan26

Member
Yusuf bey siz servis olarak yanımız dasınız lakin Kia Müşteri Hizmetleri müşterisinin yanında değil bu konuyu ne yapacağız?Direksiyon deri kaplaması yıpranması sebebi ile Bursa İnallar serviste garantiden değişim için başvuru yapıldı müşteri hizmetleri aracınızın yasal garanti süresi dolmuştur deyip değişim onaylamadı,5 senelik garantiniz hiçbir işe yaramıyor ne yazık ki...

KartalBey

New member
bugün uğradım çayınızı içtim. teşekkürler. zaten siz değiştirmişsiniz. E0173. yarın aracı alırım diye ümit ediyorum.
ilgi ve alakanız için teşekkürler. ekibinizin bu özverili çalışması ile umarım KIA hakkında ki bu zamana kadar süre gelen olumsuz düşüncelerimizi ve memnuniyetsizliği yok edersiniz. işlerinizde kolaylıklar diliyorum.

mehmetercan

New member
Yusuf bey zenon takıldığı zaman ledler garanti dışı kalıyor mucunku benim sol led söndü ve zenon takılmış diye değiştirmediler bunun bir yolu var mi acaba

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
Hakan bey konu ile ilgili servisimize ugrarsaniz resimleyip tekrar gonderim yapalim elimizden gelen bir konusu ise yardimci olmaya calisiriz musteri memnuniyet acisindan değiştittirmek icin ugrasirim sizler icin

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
Kartal bey bizler tsk ederiz sizler icin yapabilecegimiz bir sey varsa her zaman sizleri servisimize bekleriz.

YUSUF ZİYA ÖZCAN

New member
yusuf bey zenon takıldığı zaman ledler garanti dışı kalıyor mucunku benim sol led söndü ve zenon takılmış diye değiştirmediler bunun bir yolu var mi acaba
mehmet bey eger eskisehir civarinda ise araciniz servisimize ugrayiniz kontrolleri saglayalim gereken islemleri yapariz evet disaridan her hangi bir mpontaj oldugu durumunda garanti sikinti yaratabilir ama dedigim gibi eskisehir civarinda iseniz servisimize bi gelin gereken islemleri yapalim

hakan26

Member
Hakan bey konu ile ilgili servisimize ugrarsaniz resimleyip tekrar gonderim yapalim elimizden gelen bir konusu ise yardimci olmaya calisiriz musteri memnuniyet acisindan değiştittirmek icin ugrasirim sizler icin
İlginize teşekkür ederim Yusuf bey müsait bir zamanımda uğramak isterim...

KartalBey

New member
Far ile ilgili sorun yasayan musterilerimizi servisimize bekliyoruz her konuda yardimci olmak icin eskisehir kia yetkili servisinde hizmet vermekteyiz
https://vimeo.com/163178289 yusuf bey, aracımın sol gündüz farı yanmıyordu. Garantiden değiştirmiştiniz. Şimdi sağ gündüz farı videoda izleyeceğiniz üzere farlar açıkken gündüz farında voltaj dalgalanması oluyor. Bu gece farkettim. Farlar kapanınca normal, parklar veya far açılınca sağ gündüz farı anormalleşiyor.

KartalBey

New member
Yusuf bey, ilgi ve alakanız dan dolayı teşekkürler. Farımız değişti. Sanki kiada bir değişim rüzgarı var. Son derece memnunum. Fakat söylemeden geçemeyeceğim. Bir de farın ayarı yapılsa imiş süper olacaktı . Herkese iyi hafta sonları.

Sent from my iPhone using Tapatalk