cee'd cyclone

yalcin

New member
cee'd cyclone navigasyon

sanırım bu gidişle hatta geç de olsa bir navi sahibi olma zamanı geldi gibi görünüyor ceed için çok alternatifde yok fakat araştırdığımda cyclone fiyatı 1300 tl (2 yıl garantili) ve buna geri görüş ve tv anteni dahil..

fiyat bilgisi+ kullanım tecrübesi ve deneyimi olupda fikir verecek yol gösterecek ceedseverlerden merakla haber bekliyorum..teşekkür ederim..

gokhanMT

New member
arkadaşım selam,
sana şiddetle katılıyorum bende aynen senin gibi düşünüyorum, özellikle navigasyonla birlikte multimedya özelliğinin kullanılabilirliği açısından bizim araçlar için şart,
hatta benim 2,5 yaşında oğlum var. hepten ihtiyaç hissediyorum..
araştırmışsındır ama bu linki paylaşabilirim, bana da çok yakın, bostancı sapağında:
AES KİA CEED AKSESUAR OEM CYCLONE MULTİMEDİA DVD NAVİGASYON - İlan ve alışverişte ilk adres sahibinden.com'da - 102732594

gokhanMT

New member
sen taktırdınmı peki..kullanıyormusun abi?
yok yalçın,
daha taktırmadım. ilk fırsatta taktırtıcam burada..
ama çok araştırdım, hatta forumda da geçen yerler.
cyclone en doğrusudur diye düşünüyorum. en başta araç konsoluna çok uyumlu, orjinal gibi duruyor.
youtube ta bile videolarını falan izledim:
montá
Montá

yalcin

New member
şimdi aradım 1300 tl herşey dahil diyen bir yeri bakayım dedi dönücem dedi..dönen yok;)

yalcin

New member
az evvel aradı navimate den bahsetti..cyclone haftaya gelir diyor..navimate ide hiç duymadım..bilen gören duyan varmı acaba?

yalcin

New member
az evvel aradı navimate den bahsetti..cyclone haftaya gelir diyor..navimate ide hiç duymadım..bilen gören duyan varmı acaba?
aradı abi..bahçelievlerdeymiş..bu dediğim yer kamera+anten dahil 1300 bence çok iyi fiyat.. navimate nasıldır bilmiyorum..sende taktıracaksan butarafa gel gidek beraber:DD

c@n

Super Moderator
Cyclone Yusuf abinin arabada vardı.. gayet memnundu.. Bostancı Saygılıda 1.500 tl herşey dahil fiyatı vardı...

c@n

Super Moderator
Aynen... ;) geç kaldın, yeni gibiydi hem de.... :)

gokhanMT

New member
aradı abi..bahçelievlerdeymiş..bu dediğim yer kamera+anten dahil 1300 bence çok iyi fiyat.. navimate nasıldır bilmiyorum..sende taktıracaksan butarafa gel gidek beraber:DD
Cyclone Yusuf abinin arabada vardı.. gayet memnundu.. Bostancı Saygılıda 1.500 tl herşey dahil fiyatı vardı...
yalçın ben navimate araştırmıştım, yinede cyclone daha iyi gibi geliyor bana.
şöyle yababiliriz, yusuf abinin taktırdığı yerde benim bahsettiğim yer işte. aslında ondan da tam ayrıntılı bilgi alsak işte tam kararı verebiliriz..
ayrıca senin sorduğun yerden de fiyat alıp kıyaslayabiliriz. birde montaj şekillerini sormak lazım.
saygılı nın yazdığına göre araç garantisini bile bozmuyorlarmış..

yalcin

New member
bahçelievler bana yakın abi oyüzden karşı biraz sıkıntı..fakat buraya sordum 2 saat sürer dedi takması falan filanı..birde unutma kamera+antende var burda:cool:

gokhanMT

New member
bahçelievler bana yakın abi oyüzden karşı biraz sıkıntı..fakat buraya sordum 2 saat sürer dedi takması falan filanı..birde unutma kamera+antende var burda:cool:
cyclone için mi diyor?
alabilirsin bunun içinde bir fiyat sor, gelecekmiş ya..

birde bugün şu kamera olayı için ilginç bir yoruma rastladım:
kamera takılan yerin önemi üzerine, hırsızlar bu kamerayı görürse iştahları kabarıp araçta lcd olduğu düşüncesi ile direkt dalış yapabiliyorlarmış.. :p;)

Yasin

New member
Evet Yusuf Abi' nin cihazı ben aldım kullanıyorum gayet güzel bir cihaz cyclone un tek sorunu usb deki klasor listelemesini zorlaştırmış bunun dışında gayet güzel bir cihaz

gokhanMT

New member
Evet Yusuf Abi' nin cihazı ben aldım kullanıyorum gayet güzel bir cihaz cyclone un tek sorunu usb deki klasor listelemesini zorlaştırmış bunun dışında gayet güzel bir cihaz
yasin, kamera olayını da taktırdın mı?
birde navigasyon, bluetoot özelliği, Tv kısmı nasıl çalışıyor, memnun musun?

yalcin

New member
yasin, kamera olayını da taktırdın mı?
birde navigasyon, bluetoot özelliği, Tv kısmı nasıl çalışıyor, memnun musun?
aynen bende onu soracaktım; kamerayı nereye takıyorlar yasin? kullanışlımı? tv kalitesi nasıl? tv anteni ? vs..??

buarada cyclone için zaten 1300 tl fiyat..diğer markayıda o fiyattan veririm dedi demir usta:cool:

yalcin

New member
buldum başka biryerdede yenibosnada yerleri 1239 kdv dahil fakat montaj hariç..kamera + anten hediye.. montajı servisde yaptırabilirmiyiz acaba?

gokhanMT

New member
Montajı kendiniz bile yapabilirsiniz tek sorun segmanları kırmadan konsolu çıkartmak 2 vida bağlantısı var teyip için onun dısında her şey orjinal kablolama antenide A stunundan aynanın arkasına kadar getirin aynanın hemen ustune koyun ınce bir antenı var zaten orasıda siyah cam oldugu ıcın gozukmuyor bile vede güzel çekiyor. Mikrofonuda orjinal yerine koydugunuzda 1-2 saatte güzel bir işçilikle bitirebilirsiniz. Bende cyclone kullananlardandım çok memnun kaldım cihazdan
çok ilginç, biraz riskli ama diyorsun dikkatli hareket ederek kendimizde takabiliriz.
peki park için kamera kullanıyor musun?
yada yine kendi işçiliğimizle bu işin üstesinden gelebilir miyiz?

yalcin

New member
sizi bilemem ama ben arabanın her yerini söküp takabilen birisiyim zaten forumda biliyor bunu :) isterseniz kamerayı bile kendiniz halledebilirsiniz bunlar zor şeyler değil sadece biraz araştırma ve illaki el becerisi gerektiren şeyler
abi siparişi verelimde halledelim ozaman şu işi:confused: