Bana HD uydu receiver tavsiyesi lazım !!!

akenatons

New member
Arkadaşlar yeni taşındığım evde kablo TV altyapısı olmaması sebebiyle mecburen uyduya döneceğim. HD özellikli ve kanal geçişleri hızlı receiver tavsiyesi alabilir miyim. Özellikle kullandığınız cihazlarsa daha da makbul olur.

c@n

Super Moderator
Ynt: Bana HD uydu receiver tavsiyesi lazım !!!

Ben D-Samrt kullanıyorum, gayet memnunum, öncesinde digiturk kullanıyordum, bence d-smart taki hd yayın kalitesi digiturk ten daha iyi...

aLi

Yönetim Ekibi

abi sey aldim ben gecen 2 hafta once Hiremco Nova HD mini kanal gecisleri hizli. Diger tv de normal hiremco x2 kullaniyorum 3 senedir bi sıkıntı yasamadim hiremco markasiyla.

Tek uyuz ozelligi kanal gecislerinde altta mavi infoyu kaldiramiyorsun. sadece ekranda kalacagi sureyi belirleyebiliyorsun. Sanirim kaldirma ozelligi yok takilmazsan buna guzel.

Diger modelleri Cobra Hd filan var. Fuarda da next minix hd ye baktim guzel cihaz ama internette cok isiniyor diyorlar.

gejder

New member

D-Smart

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

akenatons

New member

Beyler taşındığım sitede merkezi sistem uydu var. Bedava tv varken her ay para verip bir de 2 yıllık tahhüt vermek istemiyorum. Açıkçası tv ile işim sadece PS3 oynamak ve internetten indirdiğim filmleri izlemek için olur. Bu nedenle uydu arıyorum.

Ali dediğin markayı not aldım. Bir de Neta HD 6400 diye bir modeli çok övüyorlar, kanal geçişler çok hızlıymış ve görüntü kalitesi de çok iyiymiş. Bilgin var mı?

aLi

Yönetim Ekibi

Evet abi o da guzel, bana mini reciever lazimdi yoksa onu alicaktim.

akenatons

New member

Ali son bir soru daha. Bu hd receiveri alırsam HD kanalları ve belgesel kanallarını izlemem mümkün olur mu? İnternette araştırdığım kadarıyla bir yanıt bulamadım. Herkes HD yayın için D-Smart ya da Digitürk almasının diyor.

aLi

Yönetim Ekibi

abi hangi uyduyu izliceksen onlarin hd yayinlarini alirsin. Turksat izliceksen sadece trt HD ve atv HD var. bunlarin haricinde yok. baska hd izleyemezsin. Sirius yada Astra kurdurursan bunlardakileri izlersin.

Dsmart yada digiturk HD kutu alirsan, D smartta 25 tane mi ne kanal var onlari izlersin.

Digiturkte bi 20-25 tane var sanirim.

Bende sadece normal canak var. trt ve atv yi izliyorum.