Android Multimedya Gelmiş

icmumcu

New member
servisi aradım şimdi necvox platinium 2000 lira takma dahil kamera dahil birde yanında acer tablet veriyo nasıl fiyat taktırayımmı?
iyi fiyat bence takılabilir. Aklınızda bulunsun videoklip izlemek istediğinizde 4kdownloader ı indirin. youtubeden istediğiniz klibi bulup url adresini programa kopyala yapıştır yaptıktan sonra çözünürlüğünü 1080p ye ayarlayıp indirin. videonun yüksek çözünürlükte izleyip ses kalitesini çok net alabilirsiniz.

hakan078

New member
iyi fiyat bence takılabilir. Aklınızda bulunsun videoklip izlemek istediğinizde 4kdownloader ı indirin. youtubeden istediğiniz klibi bulup url adresini programa kopyala yapıştır yaptıktan sonra çözünürlüğünü 1080p ye ayarlayıp indirin. videonun yüksek çözünürlükte izleyip ses kalitesini çok net alabilirsiniz.
Tamamdır öneriniz için teşekkür ederim büyük ihtimal taktırıcam antalyadayım ben antalya kia dan nefret ediyorum adam 2300 lira teybe istiyo + kamera 200 tl diyo bide tableti veremem diyo aksesuarda geçmiyo diyo tablet kampanyası arada uçurum var ve indirimde yapamam diyo :))

atalay83

New member
Tamamdır öneriniz için teşekkür ederim büyük ihtimal taktırıcam antalyadayım ben antalya kia dan nefret ediyorum adam 2300 lira teybe istiyo + kamera 200 tl diyo bide tableti veremem diyo aksesuarda geçmiyo diyo tablet kampanyası arada uçurum var ve indirimde yapamam diyo :))
Hayırlı olur inşallah,incelemelerinizi bekliyoruz

icmumcu

New member
ben Samsun'dayım. buralarda olsaydınız giderdik beraber benim taktırdığım yere.

ceronimo1978

New member
Ben cepten tubemate ile youtube cliplerini direkt sd carda kaydediyorum. Genelde 1080 P Tercih ediyorum. Goruntu ve ses 10 numara oluyor

cmhr1905

New member
valla keşke , azcık yakın olsa gene gelirdim ama baya uzak :)
Benim merak ettiğim bir kaç konu var:
1- Aracın üzerindeki teyp çok iyi ses kalitesine sahip, bu cihazın ki nasıl acaba ?
2-Android olduğu için sanırım istediğimiz navigasyon programını yükleyebiliriz.
3- Bir de anladığım kadarıyla bu cihaz ortalama bir tablet kalitesinde 1500 civarı ücret çok değil mi?

yalcin

New member
eski kasa android cihaz ocak ayında getireceklermiş, otomultimedya.com dan sordum, ben sipariş veriyorum, isteyen arkadaşlar var ise toplu sipariş verelim..??

unalks

New member
konuyu hortlatmış gibi olacağım ama yeni konu açmak istemedim. bu cihazı taktıran oldumu acaba ?

_SpOrTmEn_

New member
[video=youtube;K6muBmLZ1FQ]https://www.youtube.com/watch?v=K6muBmLZ1FQ[/video]

Bunada bakabılırsınız arkadaslar detaylı bılgıyı yıne bır konuda vermıstım bız yaptırdık vıdeo bızım aracımıza aıt herseyıyle mukemmel fıyat 1200 on kamerası arka kamerası vs hepsı ıcınde.

unalks

New member
sitedeki ilgili arkadaşa mesaj attım geri görüş kamerası dahil demiş ön kamera yazmamış ayrıca sitedeki fiyat biraz daha fazla siz ne zaman yaptırdınız [MENTION=2079]_SpOrTmEn_[/MENTION] ? :eek: navigasyonu verimli olarak kullanabiliyormusunuz güncelleme vs ? birde ön kamera kayıt yapıyor mu acaba

_SpOrTmEn_

New member
sitedeki ilgili arkadaşa mesaj attım geri görüş kamerası dahil demiş ön kamera yazmamış ayrıca sitedeki fiyat biraz daha fazla siz ne zaman yaptırdınız [MENTION=2079]_SpOrTmEn_[/MENTION] ? :eek: navigasyonu verimli olarak kullanabiliyormusunuz güncelleme vs ? birde ön kamera kayıt yapıyor mu acaba
Sitedeki arkadasi vs bilmiyorum acikcasi size ne fiyat verdi bilemicem 3 flan oldu yanlis olmasin hersey dahil 1200 yaptirdik iscilikte icinde dolardan dolayo vs zam gelmisse bilemem ama sanirim o fiyata yine yaparlar. Navigasyon aktif olarak kullaniyoruz on kamera kayit yapabiliyor kendiniz sonrasinda solebiliyorsuniz bazi cihazlar gunluk kaydedip kendi ertesi gun siliyor diye biliyorum. Guncelleme konusunda da eger cikan yeni guncelem oldugu anda gelirsiniz kurariz dediler zaten anlayan biri iseniz cihazlardan kendinizde yaparsiniz sanirim

unalks

New member
bilgilendirme için teşekkür ederim piyasada alınabileceklerin başında bir cihaz.

_SpOrTmEn_

New member
bilgilendirme için teşekkür ederim piyasada alınabileceklerin başında bir cihaz.
Valla forumda bi kac yerde onerdim arkadaslara ama fazlada bisey solemeye cekindim insanlar bi saatten sonra ya bu kadar ovuyorsun cihazi sanki bu adam da komisyon aliyor tribine giriyorlar.
Acikcasi piyasada bence alinabilinecek en iyi cihaz iscilik vs de 1 saatte yapiyorlar gozunun onun de tertemiz tek sikinti yerleri biraz dar erken saatte gidip isinizi halletmeniz lazim 7-8 gibiydi biz gitt bi saatte isimiz bitti cok rahat

unalks

New member
bizim araçların en büyük eksisi multimedya olayı bence araca çok yakışıyor bir kaç kişide gördüm senin videoyuda yeni izledim cihazda özellik olarak üstün bir cihaz belli zaten kullanan kişide olumlu yorum yapınca söyleyecek birşey kalmıyor.

_SpOrTmEn_

New member
bizim araçların en büyük eksisi multimedya olayı bence araca çok yakışıyor bir kaç kişide gördüm senin videoyuda yeni izledim cihazda özellik olarak üstün bir cihaz belli zaten kullanan kişide olumlu yorum yapınca söyleyecek birşey kalmıyor.
Aynen oyle siz ne kadar giyat aldiniz ne kadar soylediler size merak ettim. İlk serviste yaptirlaim istedik ama 2250 fiyat olunca ve kameralarda haric acik asi yazik gunah

unalks

New member
1200 tl geçerlimi diye sordum arkadaşım yaptırmış dedim forumdan dedim özellikle ama 1240+100 tl dediler :)

unalks

New member
taksit hakkında bilgin var mı ? çünkü bakımım yaklaştı bu ara aşar beni gibi.