Android Multimedya Gelmiş

Kadir KURT

New member
%20 vergi + 78 euro trt bandrolü varmış.
800'ye alsak, 150 vergi, 200 civarı da bandrol tutar, 1150 liraya gelir. Kamera gönderiyorlar mı acaba?
Bir de cihazın garantisi falan olmucak, bişey olsa cihaza tekrar hoppaaaa Çin'e gönder cihazı, bekle 1 ay, sonra tekrar yapılmasını bekle falan, bence uzun iş, bu adamlar burda 2 yıl Türkiye garantisini boşa vermiyor.
Arkadasım o firmaya sorarmısın cihaz 1500tl ama onlar kac tl fatura kesiyorlar 300 tl mi 250 tl mi :) neyse bişi demiyeceğim.

onurkeskin

New member
Arkadaşlar ben aldım, orda çektiğimiz video, sağolsunlar yardımcı oldular.
Cihaz süper, baya hızlı. 300 liralık faturadan kastınız nedir? Tam fatura kestiler.

Orda çektiğimiz video:

Kia Ceed S150 - YouTube

Kadir KURT

New member
Hayirli olsun o zaman. Bir kac mobil uygulama yukleyip internet i test edermisin baglanti hizini.
Bizde aldigimizda bizim fatura tutari 250tl yi o yuzden faturayı demistim yani 1250tl verip 250tl faturalaniyordu.

Bu arada ne de olsa aldiniz araç uzerinde internet bagli browser ile nete girip video cekermisiniz

cevatkal

New member
Arkadaslar benim arac concepth plus .peki bu cihazi 1540 tl ye aldigimdageri gorus kamerasida olacakmi.

akrepkral86

New member
Arkadaşlar bu cihaz hiç yoktan iyidir ancak o kadarda kaliteli bir cihaz değil bence benim premium aracın multimedia ünitesi bundan kat kat daha kaliteli konu sadece görsellik ve navigasyon özelliği değil arkadaşlar ben kendi aracıma şahsen bu cihazı taktırmam olay navigasyonsa telefonumun navigasyonunu kullanırım bu benim görüşüm sadece herkesin bakış açısı farklıdır ancak bu Çelik motor bizim araçların orjinal navigasyonunu neden getirmiyor anlamadım ben şahsen isterse 5000 lira olsun veririm çünkü çok kaliteli bir cihaz dandik Çin malı cihazlarla kesinlikle karşılaştırılamaz acaba benim gibi düşünen arkadaşlarla Çelik motorla görüşsek aracın orjinal navigasyonunu getirirler mi

akrepkral86

New member
Cihazın orjinalinin resimleriyle karşılaştırırsanızda zaten aradaki fark bariz belli oluyor ancak herkesin kendi tercihi isteyen yaptırır

huss25

New member
çelik motor ile görüşme yapma konusuna varım 5 bin tl verme konusunada varım kiaların yedek parçaları genelde diğerlerine göre ucuz bmw ve volkswagen orjinal cihazlarını getirtiyor artık bu tür cihazlarda gelmeye başladı gerçi bmw üstünde geliyo yazılımına para istiyorlar 9 bin tl gibi bi rakam wolkswagen in kendi servisi getirmiyor çok orjinal işler yapan bi yer var maltepede ismini şu an hatırlamıyorum o 11 bin tl istiyor orjinalini getirtiyor yani demek istediğim biizmkiler tahmini 5 bin tl civarı getirirler belki bin belki 2 bin tl daha üstü olur ben onada varım iletişime geçecek bi arkadaş varsa beni aldı saysın.

akrepkral86

New member
Vw orjinal parçalarını ender elektronik ithal ediyor ancak haklısınız tek firma olduğu için çok faiş fiyata getiriyor gelelim bizim asıl konumuza eğer bir kaç kişi beraber olup çelik motora görüşümüzü bildirsek hatta olmazsa kia'nın kendi fabrikasınada mail çekip durumumuzu anlatsak belki bu cihazı toplu olarak daha uygunada getirebiliriz ama dediğim gibi önce Türkiye distrübütörü çelik motorla görüşme sağlamamız lazım

huss25

New member
kesin olarak alacak arkadaşlar yada almayı düşünene arkadaşlar hangi fiyat aralığında alım yapmayı düşünüyorlar ise belirtsinler ciddi bir sayı var ise sonra bilgileri toplayıp önce bir telefon ve mail ile başvuru yapalım olabilirliği var ise daha sonra gerekirse çelik motorun istanbul merkezine gidip görüşme yaparız sanırım şu an 3 kişi varız.

akrepkral86

New member
3 kişi az en az 10 kişi olmamız lazım yani ne kadar çok olursak bizi o kadar daha fazla dikkate alırlar çünkü 3 kişi için Çelik motor bu konuyu fazla önemsemez

dellobaltino

New member
malum sitede 154167962 ilan numaralı android cihaz ilgimi çekti. sanırım s150 platformu bir cihaz. aramızda multimedya satın alanlar var acaba tavsiye ederler mi. dokunmatik kalitesi nasıldır.zamanla bozulacak dandik birşey mi. arabaya herhengi bir kesip biçme yapılır mı yada elektronik sisteminde bir soruna yol açarmı diye merak diyorum. bilgisi tecrübesi olanların cevabını bekliyorum.

saygılarımla...

onurkeskin

New member
Evet ben de bu cihazı kullanıyorum. Şimdi Android 4.0 oldu cihaz daha da hızlandı.
Wifi ile internete hiç takılmadan youtube'da video izleyebiliyorum. Herhangibir kesme yok, orjinal soketli cihaz. Ben alalı 5-6 ay olmuştur, cihazı kesinlikle tavsiye ederim.

hakan078

New member
Arkadaşlar bu anroid cihazdan alan var mı ? Yada alan arkadaşlar hala memnunmu ben bunu alıp serviste taktırmayı düşünüyorum (tabi servis takarsa ,daha konuşmadım.) takmazlarsa dışarda taktırmayı düşünüyorum antalyada yaşıyorum ,denizli servisine gidicem bunun için ,tanıdık yada tavsiyesi olan varsa yazarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler...

icmumcu

New member
Ben hala necvox platinum kullanıyorum aracımda çok memnunum. Hala söylüyorum androidler için takılıyor kitlenme sorunu yapıyor diyorlar. sonra saçınızı başınızı yolmayın. Karar sizlerin tabiki.

hakan078

New member
Ben hala necvox platinum kullanıyorum aracımda çok memnunum. Hala söylüyorum androidler için takılıyor kitlenme sorunu yapıyor diyorlar. sonra saçınızı başınızı yolmayın. Karar sizlerin tabiki.
zaten şimdi görüştüm cihazı getirtmiyolarmış dokunmatiklerinde arıza oluyomuş siz nerde taktırdınız,ne kadara aldınız ve nerde bulabilirim?

hakan078

New member
servisi aradım şimdi necvox platinium 2000 lira takma dahil kamera dahil birde yanında acer tablet veriyo nasıl fiyat taktırayımmı?