Android Multimedya Gelmiş

berkan1981

New member
Bu cihazda dijital tv programı varsa 10 numara diyorum

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

zeg

New member
tam aradığım cihaz eger acıklaması gibi itinalı yapılmışşsa hersey dört dörtlük olur .NECVOX gibi ürünlerden kurtuluruz.

berkan1981

New member
Bir nevi receiver uydu cihazi gibi

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Snaan

New member
android olduktan sonra tvgo kurarsın telefonun 3gsi ile istediğin televizyonu hd olarak izlersin zaten

akrepkral86

New member
Cihaz güzelde yalnız bizim ceedlerin konsoluna uygun değil bizimkiler piano black kaplama

ceronimo1978

New member
Toplu alım olayına girilirse belki bir miktar daha ikram yaparlar. Ama konsoldaki piano black olayını nasıl çözeriz araştırmak gerekecek.

Kadir KURT

New member
Arkadaslar bir once ki wince olan cihaz s100 platformu bu cihaz ise s150 dir youtube girip s150 olan vihazlara bakin bu cihazda yabanci sitelerdeki sorun cok agir oldugu ve neti cok yavas oldugudur arastirmadan ziplamayin derim

dellobaltino

New member
valla özelliklerini okudugumda süper bi cihaz dedim ama alıp kullanan olursa yorumlarını duymak isterim. dediğiniz gibi piano black olayını çözmek lazım. birde benim aracım consept dolayısıyla bende düğmeyle motor çalıştırma yok. düğmenin oldugu yer boş mu kalıcak

onurkeskin

New member
Video için teşekkürler, cihaz çok hızlı, geçişleri gayet hızlı baya hoşuma gitti.
Bu arada piano black çerçevede sorun yok, ben aradım sordum, cihazın çerçevesi zaten ayrıymış, piano black ve start stop butonlu çerçeve ile de satılıyormuş.

Kadir KURT

New member
valla özelliklerini okudugumda süper bi cihaz dedim ama alıp kullanan olursa yorumlarını duymak isterim. dediğiniz gibi piano black olayını çözmek lazım. birde benim aracım consept dolayısıyla bende düğmeyle motor çalıştırma yok. düğmenin oldugu yer boş mu kalıcak
Piano blackde sorun olmaz start yerine kapak oluyor s100 platformundaki cihazlar gibi.
Denenmeden bu tip cigazlar alinmamali bence cinden bunu 800 tl ye getirtirsiniz ama ugrasmam derseniz alin bu cihazi dahili wifi olmasi lazim harici wifi aparatlari tanimiyor olabilir cihax 3g winlarida seciyor ayarlari tutmuyor olabilir andoid cihaz internetsiz 5 para etmez iyi arastirin haa birde alinacak cihazin garantisi muhakkak olsun yoksa alnayin derim 1509 tl direk cop olur benden demesi :)

onurkeskin

New member
Çerçevede sorun yok hocam, 2 farklı cihaz alternatifi mevcut, piano black start stop butonlu ve start stop butonsuz.
Wifi dahili cihazın içinde yazıyor ve videoda da zaten kullanıyor çeken arkadaş, 3g modem ise uyumlu modem varmış, sim kartı bu modeme takıp kullanıyormuşuz. Ben daha önce bir düşük android cihaz kullandım o bile gayet hızlıydı, internete de sorunsuz giriyorsu, markette bisürü uygulama var, obd port'a da bağlamıştım, benimki bu cihaz kadar hızlı değildi.

Cihaz 2 yıl garantili, arayın konuşun hocam, satışı yapan şirket yasal ithalatçısıymış.
montaj da yapıyorlarmış.

ceronimo1978

New member
Forum uyelerine bir ikram olsa tadindan yenmez. Sahsen cinden uygun fiyata getirilebiligini arastiriyorum. Turkiye fiyati su an yuksek benim icin

huss25

New member

dellobaltino

New member
yurtdışından sipariş vermek nasıl oluyo bilmiyorum gümrük falan ödüyormuyuz

onurkeskin

New member
%20 vergi + 78 euro trt bandrolü varmış.
800'ye alsak, 150 vergi, 200 civarı da bandrol tutar, 1150 liraya gelir. Kamera gönderiyorlar mı acaba?
Bir de cihazın garantisi falan olmucak, bişey olsa cihaza tekrar hoppaaaa Çin'e gönder cihazı, bekle 1 ay, sonra tekrar yapılmasını bekle falan, bence uzun iş, bu adamlar burda 2 yıl Türkiye garantisini boşa vermiyor.