3. sene bakımı yetkili servisi mi tercih ediyorsunuz ?

unalks

New member
2014 model aracımın periyodik bakım zamanı geldi. Siz yetkili servisemi gidiyorunuz arkadaşlar bakıma ? bakım fiyatları gerçekten çok uçuk fiyatlar. Toplu olrarak aldıkları malzemeyi dışarıda tek olarak alsak daha ucuza alıyoruz neredeyse. (ör: motor yağı. castrol edge prof. dışarıdan aldığında daha ucuz. servisdeki varil castrol daha pahalı.) Yani kısacası sorum şu siz yetkili servise mi gidiyorsunuz yoksa özel servisemi. kartal sanayide kia nın özel servisini duydum sadece kia ya bakıyormuş. sizinde fikrinizi almak istedim.

bugratr

New member
benim de yaklaşık 25 gün sonra 2. bakım ve 750 tl istediler.:mad: Kia nın en büyük avantajı sanki garanti yılı dışarı olduğunda garantiden düşüyor diye biliyorum???

ilhanmid

New member
garanti sıkıntınız yok sa anadolu yakasında kavacık ta eski yetkili servis Erbek Ersöz oto olarak özel servise döndü,bakımlarınızı orda yaptırabilirsiniz.donanım ve bilgi olarak yetkili servisler kadar iyilerdir. orda fikret ustaya ulaşabilirisiniz. 0533 234 89 07

https://www.facebook.com/groups/CeedClubTR/

Msokaklı

New member
ben periyodik bakımlarımı dışarda yaptırıyorum castrol 5w30 edge kullanıyorum filtrelerim orjinal hava filtresi yan sanayi kullanıyorum onu da sıkılınca değiştiriyorum bakım gelmeden keyfe göre zaten;););)

oserifoglu

New member
Ben de özel serviste yaptırma taraftarıyım. Yetkili servisler oldukça gereksiz yüksek fiyat biçiyorlar.