23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorumlar

aLi

Yönetim Ekibi
Oncelikle bu organizasyonda sponsor olan Kia Mar Otoya, organizasyonda bizlere verdikleri hediyelerden oturu Servis Pasaogluna, Kızıltoprak Meguiars'a ve Wigo Car Care den Ömer beye tesekkurler.

Katılan bütün üyelerimize tesekkurler ayaklarina saglik, gelemeyenleri de bir sonraki organizasyonumuzda aramizda gormek isteriz.

Yeni uyelerimizi ve aramizda degisik yuzleri gormek bizleri gercekten memnun etti.

Organizasyon duzenlenmesi acisindan insallah sizleri memnun etmisizdir.Kusurumuz olduysa affola.

Organizasyonumuzda Sponsporlarımız tarafından verilen hediyeler.

1 ad paşaoğlu yazılım : capo

1 ad cam flmi (mar oto) : gogo

2 ad meguiars cilalı yıkama : c@n ve ozgurnergiz

1 ad meguiars boya koruma : josefsalvatini

1 ad wigo motor koruma ve yağmur kaydırıcı uygulama : tolgaertan

1 ad wigo ses izolasyon uygulama : hakan1979

1 ad wigo nano koltuk koruma : amorusso

1 ad wigo şeffaf kaput filmi : tarhan

Bkny ( Berkay ) Arkadasimizin makinasindan..

Mehmetcik Vakfi Opette beklerken..

Konvoy Başladı..

Mekana Geldik :)

Mekanimizin Manzarasi.

Super Moderatorumuzu calistiriyoruz :):)

Üyelerimizden Kareler.
Mar oto yetkilileri Mert,Turgay ve Emre bey.

ali gürbüz,Sam,Meguiars Kızıltoprak yetkilisi ve diger üyelerimiz.

tolgaertan ve ailesi.

Hakan1979 ve sahintek aileleriyle birlikte.

Önden arkaya doğru; Zafercet,ozgurnergiz,arda-buse aileleriyle ve ben eşimle birlikte :)

Yine önden arkaya dogru; Gogo ve Yekte aileleriyle birlikte,sol taraftakiler; omurkadir,amorusso,tarhanin arkadasi ve tarhan. Sag taraftakiler; yekte,c@n,Bkny ve MuSTanG

Dragger ( Yavuz ) ve Low-Rider ( Özgür ) Ciftleri..

Bu güzel günümüzün Sponsoru Kia Mar Oto.

Zafercet'in ve Hakan1979'un prensesleri..

arda-buse ( Selim ) abinin Arda'si..

c@n abinin ekledigi fotolar.

Gogo ve Yekte

c@n

CaPo

Toplu fotograf icin hazirliklar.

Biz Bir Aileyiz..

Bu da konvoy videomuz.....

https://www.youtube.com/watch?v=t2O9qzTND-k&feature=youtube_gdata_player

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Ynt: 23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorumlar

Gelenlerin ayağına sağlık sponsorlaromiza çok teşekkürler
Emeği geçenlere Teşekkürler
Daha güzel buluşmalar duzenlemeniz dileğiyle ben artık noktayı koydum
Devamı sizlerde, :)

c@n

Super Moderator
Gelen herkese teşekkürler.... Sponsorlarımız Teşekkürler.... Sizleri görmek her zaman bize mutluluk veriyor...

Benim resimler ve konvoy videosu geliyor birazdan....

Sent from my Samsung Galaxy Note 2 using Xparent Red Tapatalk

gejder

New member
Ynt: 23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorumlar

Sevgili CeedClubTR uyeleri

23 Aralik istanbul org adli konu kilitlendiginden burdan yazmak istedim icimde kalicagina forumda kalsin...

Öncelikle sponsorlarimiz Mar Oto , Servis Pasaoglu , Kiziltoprak Meguiars ve Vigo ya bu organizasyonda ciddi emegi gecen Yoneticimiz JosefSalvatini ye ve arkadasimiz Sam e cok tesekkur ederim.

Ote yandan biz forum uyeleri icin yapilan bu tur organizasyonlar Kia Turkiye distiribitoru Celik Oto ve tum yekili bayiilerin yakindan takip ettigi organizasyonlardir.Ceed sahibi olan uyelerimize ayricalik kolaylik ve avantajlar saglamak icin cabalayan insanlar var bu organizasyonlar bu kolayliklar icinde on ayak olmaktadir biz hep CeedClubTr ailesi olarak gormekteyken bugun beklenene katilimi gorememis olmak bende cidden uzuntuye sebep oldu , bir cok uye nin sadece ihtiyac gidermek cesitli avantajlardan lazim oldugundan faydalanmak amacli uye oldugu izlenimi sahsimda yaratti , bir kisminiz yilsonuydu isim vardi gelmek zorunda degilim tarzi soylemlerde bulunabilir , gelmek zorunda olmadigini dusunenlerede bu forum ve yoneticiler yardim etmek zorunda degiller isi olanlar en azindan 1 saatlerinide ayirabilirlerdi diye dusunmekteyim bugun bulusmaya izmitten insanlar kalkip gelebiliyor ise istanbuldakiler neden gelemiyor ? Sorusuda bugunun muhabbetleri arasindaydi CeedClubTR nin manifestosunu benimsemis insanlarin var oldugunu bugun gormus olduk gozlerimiz bir cok eski uyemizi ararken onlari gorememek bizleri uzdu ayni zamanda yeni uyelerimizin gelmis olmasi ozellikle Beylikdüzü ilcesinden usenmeden kalkip gelmesi gercekten helal olsun dedirtti. Soylencek daha cok sey var ancak bu kadari bagzi seylerin anlasilmasi icin yeterlidir diye dusunuyorum...

Tesekkurler JosefSalvatini ve Sam emeklerinize saglik en icten Sevgi Ve saygilarimi sizlere sunuyorum.Gelen has oz gercek uyelerimize burdan tekrar tesekkurlerimi sunuyorum...

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

c@n

Super Moderator
Gökhan kardeşim yazının altına bende imzalı atıyorum izin verirsen...

Ancak bu her zaman böyle olmuştur... Malesef nerden kar yaparım nasıl birseyler kaparim dürtüsü ile foruma üye olup, istediğini alıp giden bir sürü üye var, ya da sorununu olunca gelen sonra giden...

Sent from my Samsung Galaxy Note 2 using Xparent Red Tapatalk

indream182

New member
Katkısı geçen herkese herşey için teşekkürler. Çük güzel bir organizasyon oldu, devamının gelmesi dileğiyle...

Sam

New member

gokhan oncelikle tesekkur ederim biz yusuf abi ile elimizden geleni yaptik bu sefer eski bulusmalarin tadi olmadi evet ama yinede guzel bir bulusmaydi gelenlerin tekerine saglik. bu pasif uye veya sadece soru sorma konusunda olan uyeler her forumda sikayetin en onde gideni. bunun onune nasil geceriz; insanlara sevk vermek, sponsor esliginde yemek duzenlemek hediyeler vermek vb... biz bunu her bulusmamizda yapiyoruz sagolsun bayiiler ve celik motorun bize ilgisi cok fazla, fakat insanlari cezbetmeyen bisey var hala cozemedik. bu forumun belli bi kitle uzerinde gitmesi beni rahatsiz ediyor iki gun sonra belli basli yonetici ve uyeler forumda yazmayi biraksa cctr diye bir forum sitesi olmayacak eminim. ben insanlarin gezmek icin degil bizim emegimize saygi olarak gelmesini istiyorum... ki gokhan kardesimizle beraber sirf bulusmaya gelmesi icin ozel sebeplerinden dolayi gece ve bu sabah yeteri kadar ugrastik, gec yattik erken kalktik ama seni aramizda araban ile gormemizi sagladik forum dedigin sadece iyi gunde degil kotu gundede hep beraber olmak demektir. gelen gelmeyen herkese tesekkur edip saygilarimi sunuyorum...

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

GOGO

New member
Bir tesekkur de benden bu organizasyon icin emek harcayan herkese ve tabi ki sponsorlara. Zaten tanidigim arkadaslara ek olarak bazi uyelerle de tanisma firsatim oldu, insallah daha sonraki bulusmalarda herkesle tanismis oluruz.

Sent from my HTC One X using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

Zafercet

New member
Gene keyifli bir buluşma oldu.
Emeği geçen tüm arkadaşlarıma ve sponsorumuza teşekkür ederim.

sadik170

New member
Arkadaşlar ben arabamı teslim almış olsaydım bende katılacaktım :( Ama dikkatimi çeken birşey oldu. Tüm ceed ler beyaz renk :) Ben kırmızı renk seçtim acaba yanlış mı yaptım diye düşünüyorum şu an :)

GOGO

New member
Arkadaşlar ben arabamı teslim almış olsaydım bende katılacaktım :( Ama dikkatimi çeken birşey oldu. Tüm ceed ler beyaz renk :) Ben kırmızı renk seçtim acaba yanlış mı yaptım diye düşünüyorum şu an :)
3 yasina girmek uzere olan oglum da bana "baba bunlarin hepsi beyaz bizimki neden degil" diye sordu:)
Gordugum kadariyla tek kursun gri de benimkiydi.

Sent from my HTC One X using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

rayen

Super Moderator
Bu kadar sitem edeceğinizi bilseydim, gelirdim yahu. :D

josefsalvatini

Yasaklı Üye

Bir sitemde benden buluşma duzenledigimde gelmeyen(işi olup gelmeyen değil) işi düştüğünde lütfen beni aramasın.......
Üzerine alınması gerekenler alınabilir sorun yok :)

josefsalvatini

Yasaklı Üye

Kırmızı can dir :) :) kırmızı olsun 5 kuruş fazla olsun

josefsalvatini

Yasaklı Üye

Bu arada az dediğimiz sayı 80 kişi :) :)

tolgaertann

New member
Cevap: Re: 23 Aralık Kia Mar Oto Sponsorlugunda Eskihisar Bulusmasi Fotograf ve Yorum

Emeği geçen herkese Teşekkürler.Daha güzel buluşmalar düzenlemeniz dileğiyle :) Her buluşmaya gelemiyorum ama geldiğim her buluşmadan memnunum :)

kentamer

New member
Organizasyonda emeği geçen Tum Değerli Arkadaşlara ve SPONSORLARA Teşekkkur ederiz, Özellikle Yusuf Arkadaşın bunca emekten sonra vermiş oldugu karar uzucu..Umarım Desteklerini Cekmez.

ozgurnergiz

New member
Çok guzel bir gun gecirdik hep beraber. Yusuf basta olmak uzere herkese tesekkurler.
Kia arabayi aldigim gun bu forumu buldum, forum sayesinde lise arkadasim Yusufu tekrar buldum,
kia araba sayesinde ayni sitede oturdugum çok değerli komşum, Zaferi de buldum.
Bugunku bulusmada Gökan, Ali ile tanistim. Gecen bulusmalarda Can, Ercan
Berkay, Selman, Özcan ile tanismistim. Adaşim Özgur ile bugün konusamadim
ama diger zamanlarda konusuruz insallah. Kia sayesinde güzel bir araba ve guzel
dostlar. Abant bulusmasi sirada. Herkese tesekkurler.

omurkadir

New member
emegi gecenlere ozellikle tesekkur ederim.
yil sonuna denk gelmesi havalarin soguk olmasi konumun uzak kalmasi sitenin degisip henuz bazi uyelerin cok haberi olmamasi vb. nedenlerle diger bulusmalara gore daha az katilim olmasi bence cok anormal bir durum degil.
ben iznimi istanbula gelecegim zamani denk getirip sapancadan dun geldim.sagolsun ercan kardesimin arabasiyla da esenlerden geldik.
acikcasi benim icin cekilisin yemegin cayin corbanin onemi yok onemli olan birlikte olmak.