2013 veya üstü kia ceed premium arıyorum.

Muhasebeci59

New member
Otomatik dizel yeni kasa premium paket 2013 model veya üstü kia ceed arıyorum. 60 bin civarı bütçem var. Tekirdağ veya civar illerden olabilir.

ERGE

New member
istediğiniz donanım ve modelde aracı o fiyata bulabileceğinizi sanmıyorum İbrahim bey. Consept plus bulabilirsiniz hatasız, yada birkaç parçası boyalı yada değişmiş premium bulabilirsiniz diye düşünüyorum.Sonuçta istediğiniz aracın 0 fiyatı şu an itibariyle 87000 tl civarı. Hayırlı alış verişler dilerim...

Muhasebeci59

New member
bilginiz için teşekkür ederim fakat. yeni kia ceed lere biliyosunuzdur belki 7 ileri yarı otomatik şanzıman geldi. şehir içi yakıt tüketimide eski modellere oranla düşerek şehir içi 4,5 - 5 litre arası yakıt tüketimi oldu. buda sıfır araç fiyatını baya bi etkiledi. eski ceed lerin şehir içi tüketimi 8 - 9 litre arası biliyosunuzdur. bu durumu gözden kaçırmamak lazım. yeni çıkan ceed ile 2014 ve altı ceed leri fiyat açısından karşılaştırmak fazla mantıklı değil diye düşünüyorum.

Aycibin

New member
üstan benim araç aradığın özelliklerde değil belki ama bütçe bakımından size uygun görünmekte 2014 ceed dizel otomatik consept 61 bin düşünüyorum 33 bin km de boyasız değişensiz hasar kaydı olarak tam hatırlamıyor şuan ama 700 küsür çıkmakta erbek serviste jant değişimi olmuş benden önce zaten aracı da erbekten aldım kavacıkta tek kusuru aracı alırken çiziklerinin olmasıydı o kadar onun dışında masrafsız ve temiz araçtır düşünürseniz irtibata geçebilirsiniz benimle

Muhasebeci59

New member
üstad benim aradığım arabada olmazsa olmaz birkaç özellik var. otomatik park sistemi, elektronik park freni, geri görüş kamera sistemi anahtarsız çalıştırma olayı vs gibi. bunlar sadece premium pakette mevcut malesefki. yoksa aracını almayı düşünürdüm gerçekten teşekkür ederim yinede bilgin için.

Son düzenleme:

Aycibin

New member
o bütçeyle bu özellikte bi aracı çok zor bulursun bulursanda modeli düşük ve kazası boyası olan bulabilirsiniz ben aracı almadan 2 ay araştırdım 2012 modeli 3 parça boyalı buldum en temizi premium paket olarak ona bile 65 bin fiyat çektiler gerisini siz düşünün en uygun olarak bu aracı buldum satıyorum çünkü evlilik hazırlıklarına başlıcam o bakımdan yoksa satılcak bi araç değil aslına bakarsanız

Muhasebeci59

New member
bütcede sıkıntı yok gerekirse 65-70e çıkarım. önemli olan tramer kaydı olmaması ve boyasız değişeni olmaması.

ERGE

New member
İbrahim bey umarım iyi bir araç denk getirirsiniz. 70000 e bulabilirsiniz. şimdiden hayırlı olsun.

Muhasebeci59

New member
bu gün itibari ile karar değişikliği yaparak. 2.el yerine sıfır almaya karar verip 2015 model kia ceed premium 0 km olarak istanbul kartal tek-kar kia bayiinden almış bulunmaktayım. bilginize.

43YD620

New member
bu gün itibari ile karar değişikliği yaparak. 2.el yerine sıfır almaya karar verip 2015 model kia ceed premium 0 km olarak istanbul kartal tek-kar kia bayiinden almış bulunmaktayım. bilginize.
Hayırlı ugurlu olsun kazasız sürüşler diliyorum

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Muhasebeci59

New member
doğru diosun aslında ceed sonrası suv daha mantıklı :)

Aycibin

New member
en temizi en güzeli hayırlı uğurlu olsun Kazasız belasız inş. güzel günlerde km yapmanızı dilerim