İstek 2011 Ceed Yol Bilgisayarı Ayarları yok mu ?

Traylor

New member
merhabalar,

2011 model ceed aracımda her yakıt aldığımda yol bilgisayarındaki veriler resetleniyor. bunu kapatmak istiyorum. fakat araçta ayarlara giremedim bir türlü. yetkili servise götürdüm. oradaki elemanlar pek bilgili gelmedi bana. bakındılar ettiler bunda yok abi ayar menüsü dediler. çok saçma geldi bana. konu hakkında bilgisi olan var mı ? bu sorunu nasıl çözebilirim ?

khan

Member
[MENTION=3443]Traylor[/MENTION] Eski kasalarda yol bilgisayarı ayarı yok. Her yakıt alışta sıfırlanıyor, yapacak bir şey yok.

yavuz25

New member
Merhaba arkadaşlar,

Kia 2015 yılında SIFIR aldığım kia ceed marka araç 26. Günde 2400 km şanzıman dağıttı günlerce Çelik motor tarafından arandım iş yerime geldiler bakım hediye etmek istediler ancak ben aracı kabul etmek istemedim buna rağmen benden habersiz aracı yapmışlar bende mahkeme yoluna başvurdum ama herkesin dediği gibi Türkiyede adalet çok hızlı işlemediği için yaklaşık 2 yıldır mahkemelerde bekletiliyorum ve yaklaşık bir yıl kadar da araca binmedim kim TEKKAR oto da bekletmek zorunda kaldım ve beni bütün sosyal sitelerden engelledi bunlar bu yüzden tabiki sizin fikriniz ancak bu markaya bulaşmayın herşey satana kadar.