yeni ceed için hangi multimedye?

mangusta

New member
arkadaşlar merhaba,

yeni ceed aldım multimeyda teyp taktırmayı planlıyorum ama servis necvox harici ürünlerin garantiyi bozacağını söyledi..kendileri 2000 tl ye takıyormuş.malum sitede 700 ile 1000 tl arasında fiyatlar var ordan alıp taktısam sorun olurmu sizce?

Tesla

New member
Bu garantinin arkasında duran Kore ama cep doldurma meraklısı servisler kököz windows CE işletim sistemli aygıtları 2000 liraya tabiri caizse itekliyor. Aynı aletin android versiyonları nette 800 lira civarı. Garanti belasına ne derlerse kabul etmek zorunda kalıyoruz. 8 yıl peugeot 206 kullandım. 1 kere garantilik bir arıza vermedi. Sadece triger kayışı koptu 8. yılda.

Hangi multimedia cihazını alırsanız alın windows CE işletim sistemli olmasın. Eski ve uygunsuz bir işletim sistemidir. Android tabanlı sistemlere uygulama bulmakta da zorluk yaşamazsınız. Sorunları da yok denecek kadar az olur. Bence necvox diye adlandırdıkları ama çinden getirdikleri ürünlerin android versiyonu gelene kadar satın almayın. Değmez. Hatta bayiye android versiyonu için talepte bulunun. Bu windowslu sistemi satmaya devam ettikleri müddetçe daha iyisini neden getirsinler?

mangusta

New member
Ynt: yeni ceed için hangi multimedye?

Bu garantinin arkasında duran Kore ama cep doldurma meraklısı servisler kököz windows CE işletim sistemli aygıtları 2000 liraya tabiri caizse itekliyor. Aynı aletin android versiyonları nette 800 lira civarı. Garanti belasına ne derlerse kabul etmek zorunda kalıyoruz. 8 yıl peugeot 206 kullandım. 1 kere garantilik bir arıza vermedi. Sadece triger kayışı koptu 8. yılda.

Hangi multimedia cihazını alırsanız alın windows CE işletim sistemli olmasın. Eski ve uygunsuz bir işletim sistemidir. Android tabanlı sistemlere uygulama bulmakta da zorluk yaşamazsınız. Sorunları da yok denecek kadar az olur. Bence necvox diye adlandırdıkları ama çinden getirdikleri ürünlerin android versiyonu gelene kadar satın almayın. Değmez. Hatta bayiye android versiyonu için talepte bulunun. Bu windowslu sistemi satmaya devam ettikleri müddetçe daha iyisini neden getirsinler?
Ne denilebilir ki haklısın yerden göğe kadar ama bilirsin biz yaptiririz bahtsiz bedevi misali kutup ayisi denk gelir...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkan

New member
teybi degisirseniz sıkıntı cıktıgı takdirde teyp ile ilgili garantiye girmessiniz(diger garantiniz aynen devam eder yani usul böledir) ki aldıgnız teybin garantisi olur zaten bence taktırın

mangusta

New member
Servisin dediği elektrik aksam ve beyin de sorun cikarsa garantiyi bozar

Serkan OĞUZ

New member
Sadece korkutma taktiği.Bir teyp için bunu yapıyorlarsa zerre düşünmem yaptırırım.Yok beyinmiş bilmem neymiş hiçbirseyde olmaz o cihazlara.O kadar kendine bağlayıp mal satmak istiyorlar ki bir yerden sonra suyu çıkıyor.Bence çekinmeyin içinize sinen ürünü takın kullanın.

berkan1981

New member
Android isletim sistemi olan multimedya cihazi alin garantiye gelince cok komikler sozde xenonlarda beyni bozuyormusda nasil bir beyinse benim aracin beyni hic bozulmadi :) hikaye kardesim git taktir itelemeye gelme:)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ibrakbulut

New member
Ben taktırdım. Serviste taktırdığıma pişman oldum. Hiç gereği yok. Son pişmanlık fayda etmiyor.

mangusta

New member
Su an beklemedeyim wince yerine android düşünüyorum kullananlardan nerden nasil temin ettiklerini ve kullanım deneyimlerini bekliyorum

akrepkral86

New member
Kardeş sen kaça yaptırdın bende orada yaptırmayı düşünüyorum yani en son kaça bıraktılar cihazı sana bu arada dvr nedir aracın önünü gösteren kameradan mı bahsediyorsun oda ayrı fiyat mı acaba

onurkeskin

New member
Ben 1490 liraya aldım ve montajı ücretsiz yaptırdım, normalde montaj 150 lira, geri görüş kamerası ile beraber. Israr ettim biraz anlayışlı iyi insanlar kırmadılar montajı ücretsiz yaptılar. Dvr da normalde 150 lira, 90 liraya aldım. Tv, geri görüş kamerası zaten var. Dvr ön tarafı kayıt yapıyor ama cidden zevkli bi olay. Görüntüyü kaydedeceğiniz çözünürlüğü seçebiliyorsunuz, istediğiniz zaman kayıt edebiliyorsunuz, sd karta kayıt yapabiliyor, güzel özellikleri var.

Kardeş sen kaça yaptırdın bende orada yaptırmayı düşünüyorum yani en son kaça bıraktılar cihazı sana bu arada dvr nedir aracın önünü gösteren kameradan mı bahsediyorsun oda ayrı fiyat mı acaba