Yeni aracımla ilgili yaptırmak istediklerim.

ibrahmtpc

New member
Merhaba arkadaşlar,

Aracımı yeni aldım sayılır ve araç ile ilgili bir kaç işlem yaptırmak istiyorum. Bu konularda sizlerinde fikrini almak istedim.

Aracım 75,000 km'de yağ değişimi, mazot filtresi değişimi, ön-arka park sensörü ve cam modülünü ekletmek istiyorum. Bu işlemleri yapanlardan tavsiyeler hatta mümkünse fiyat bilgileri alabilir miyim ? yağ olarak mobil1 ESP Formula 5W-30 kullanan varmı ?

Aracım garanti dışıdır.

Bu forumda ilk konum ve fazla forum kullanan biri değilim, umarım forum kurallarına uygun konu açmışımdır.

Saygılarımla.

rayen

Super Moderator
Hoşgeldiniz.
Bir de tanışma bölümünde kendinizi tanıtırsanız iyi olur.

rayen

Super Moderator
Bu forumda ilk konum ve fazla forum kullanan biri değilim, umarım forum kurallarına uygun konu açmışımdır.

Saygılarımla.
Yukarıdaki yazıyı görünce, telefondan baktığım için kontrol etmeden, aha kendini tanıtmadan konu açmış biri dedim. Kendini tanıtı yapıştırdım gitti. :D:D:D

slhyldz

New member
Hayırlı olsun. Yağ değişiminde genel olarak bahsettiğiniz yağı öneriyorlar. Kaliteli bir yağ. Bende onu kullandım ve memnunum. Daha önceki bakımlarda yapılmadıysa hidrolik yağlarınıda değiştirmenizi öneririm. Zira 60.000 km de değişmeli. Kullanım kılavuzuna göre konuşursak "v" kayışlar + soğutma suyunuda değiştirebilirsiniz. Park sensörü ve cam modülü konusunda bir şey diyemeyeceğim. Benim araçta 100 tl lik bir sensör var. Memnunum. Bu konuda birkaç yerden fiyat alarak fikir sahibi olabilirsiniz.
Merhaba arkadaşlar,

Aracımı yeni aldım sayılır ve araç ile ilgili bir kaç işlem yaptırmak istiyorum. Bu konularda sizlerinde fikrini almak istedim.

Aracım 75,000 km'de yağ değişimi, mazot filtresi değişimi, ön-arka park sensörü ve cam modülünü ekletmek istiyorum. Bu işlemleri yapanlardan tavsiyeler hatta mümkünse fiyat bilgileri alabilir miyim ? yağ olarak mobil1 ESP Formula 5W-30 kullanan varmı ?

Aracım garanti dışıdır.

Saygılarımla.