xenon sorunu

berkan1981

New member
Arkadaslar bugun consept model yeni kia ceed aracima xenon uygulamasi yaptirmak icin aksaraya gittim osram 6000k xenon aldim montaj icin aldigim yerin montaj ekbiyle uygulamaya baslandi ama birturlu olmadi farkli xenonlar denedik ama olmadi acikcasi 4saat ugrastilar ustalar pes etti yardimci olabilcek varmi acaba

ceronimo1978

New member
hocam konularda aratma yap sakıncaları var beyne zarar veriyor ayrıca servis dışında takılamıyor bendede yeni kasa consept plus var sarı sarı takılıyoruz

bir.mann

New member
Arkadaşlar bizim araçlarda ampul değiştirmek kolay mı? Bir şeyleri söküp çıkarmak gerekiyor mu? Osram NB+ alacağım ama kendim takamam diye almıyorum

Ardylm

New member
Taktıran bir arkadaş vardı görürse eğer yardımcı olacağını umuyorum :) Bende peşindeyim hala o işin aksarayda çok tanıdık eş dost var otomobil piyasasından ancak hala uyumlu parçanın gelmediğini söylüyorlar ama kesme biçme işiyle takılıyormuş bende o işten uzak olduğumdan yaptırmadım hala :)

berkan1981

New member
Taktıran bir arkadaş vardı görürse eğer yardımcı olacağını umuyorum :) Bende peşindeyim hala o işin aksarayda çok tanıdık eş dost var otomobil piyasasından ancak hala uyumlu parçanın gelmediğini söylüyorlar ama kesme biçme işiyle takılıyormuş bende o işten uzak olduğumdan yaptırmadım hala :)
Yok moruk sadece far kapaklarini deliyorlar baska bisi yapmiyorlar sonucta bunun muayene zamanida var