Tavan spoiler

sadri80

New member
2008 model aracima spoler bakiyorum.istanbulda birebir taktirabilecegim bir yer olmali.fiyat bilen arkadaslar varmidir.Tesekkurler..

yalcin

New member
gri rengini bulamadım berkan.. özel üretim birşeyler bulmak lazım bence çok hoş durur kaplanlarda

Berkan

New member
herhangibir rengini alıp aslında çok girinti çıkıntısı yok rahatca zımparalayıp astarlayıp renk kodundan spreye boyaya bastırıp yaptırabilirsin.fikrimi sorarsan siyahta (piano yada normal mat) uyumlu olur nede olsa siyah olan bölgeler var araçta kontrast olur hoş olabilir :)

NURŞEN

Member
3 yıl önce yaptırmıştım ben orjınali kadar da güzel oldu hala kullanıyorum resimleri paylaşabilirim isterseniz .. ozaman yaklaşık 250 TL civarı tutmuştu hatta kalıp istanbuldan geldi bende biyerde gördüm begendim kalıbı benim arabama göre çalıştılar uzun süre oldu ama begenirseniz belki fotografları bulmanıza yardımcı olur araçlarımız aynı kasa zaten şuan için bu var elimde fikir olur en azından yakından da çeker eklerim en kısa sürede
Ekli dosyayı görüntüle 1367

yalcin

New member
evet sadri cevaplar anten oldu biraz kusura bakma:D ama önemli olan doğru cevabı bulmak:eek:

admmlkc

New member
arkadaşlar tavan spoiler yeni bir yer keşfettim..
spoyler center diye bir yer belki bileniniz vardır..
ümraniye imes e kapısı karşısı
2011 ceed lere özel kalıbı var 160 tl boyalı özel
ilgilenlere duyurulur...
0216 313 30 27

yalcin

New member
spoyler işine tekrar giriyorum. konuyu höpletelim birazcık. eski kasa spoyler yapanlar varmı ?

unalks

New member
[MENTION=10]yalcin[/MENTION] resimleride eklermisin. bende spoiler yaptırmayı düşünüyorum. 2014 model. birde duyan gören yada yaptıranınız varmıdır. bagaj kapağının üserine rüzgarlık gibi küçük bir spoiler gördüm geçen çok hoş görünüyordu.

unalks

New member
maşallah çok güzel olmuş yakışmış tüm deyatlar. kazasız belasız sürüşler. nerede ne kadara mal oldu ?