Sw'ye Nasiol CabinCare koltuk koruma uygulaması

rayen

Super Moderator
28 Mart 2013 tarihinde uyguladığım CabinCare'nin uygulama sonrası test işlemini 2 gün sonra yaptım.
Uygulamayı yaparken dikkat ettiğim en önemli nokta, ürünü mümkün olduğu kadar az kullanmaktı.
Uygulama arka koltuklar, yolcu koltuğu ve sürücü koltuğunun sadece oturma kısmına yapıldı. Koltuk başlıkları uygulamaya dahil edilmedi. İlk başlanılan arka koltuğa fazla miktarda, diğerlerine daha az miktarda ürün kullanıldı. Koruma açısından aralarında önemli bir fark gözlemlenmedi.
- Toplam olarak 200 ml ürün kullanıldı.
- Su testi yapıldı.
- Vişne suyu testi yapıldı.
Her iki testte de yüzey kolayca temizlendi.
Sonuç olarak, ürünü az kullanarak 2 araç çıkarmak mümkün. Ortalama bir araç için 250 ml yeterli olacaktır.
Yine Nasiol'un düzenlediği yarışmaya katıldım. Şansım ne olur acaba? :D :D :D

Nasiol CabinCare - YouTube

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Ynt: Sw'ye Nasiol CabinCare koltuk koruma uygulaması

Abi eline sağlık kazanman lazım :)

TeamPASAOGLU*

rayen

Super Moderator
Yarışmanın gayesi ne abi :))
Kullanıcı yorumlarını arttırmak, bu yolla ürünü ön plana çıkarmak. Firmanın kendi hazırladığı reklamlar var ama millet bunu çok önemsemez. Kullanıcı uygulamaları, satın alacak kişiyi daha çok etkiler.

rayen

Super Moderator
Benim kazanmak gibi bir derdim yok zaten. Bir kere kazandık, ödülümüzü aldık, yeter. :D
Baktım kimse katılmıyor. Ben de ürünü en az kullandığımda ne verim alırım diye meraktan uyguladım. Uygulamışken de aradan bir video çıkarıverdim.
Zaten ben de küçük bebe olmadığı için koltuk korumaya ihtiyacım yok. Ben koltukların tozdan filan daha az etkilenmesi için kullanıyorum.

Srhn

New member
eline sağlık abi çok güzel bi uygulama olmus

berkural34

New member
Abi super olmus da , visne suyunu dokerken hic mi tedirgin olmuyorsun :) ben olsam dokemem heralde :)

Sam

New member
Ynt: Sw'ye Nasiol CabinCare koltuk koruma uygulaması

Rasim abi ellerine saglik:)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

rayen

Super Moderator
Abi super olmus da , visne suyunu dokerken hic mi tedirgin olmuyorsun :) ben olsam dokemem heralde :)
Aslında ben bu tür dökülme olaylarında kılım, bir şey döküldü mü acaip sinirlenirim. Ama ürünün özelliklerini biliyorsan, uygulamayı da adam gibi yaptığına inanıyorsan herşeyi dökebilirsin.
Aslında ben kullanılmış motor yağı deneyecektim, ama sanayiye gidip uğraşasım gelmedi. Arabanın motorundan da nasıl alacağımı bilemedim. Vazgeçtim. :D
Yapsaydım o uygulama daha radikal olacaktı. :D

metin

New member
Motor yağımı okadarda değil abi

c@n

Super Moderator
Rasim abi ellerine saglik.... :):):) motor yagi biraz agir olurdu ama... :D :D

TeamPASAOGLU

zerogravity

New member
Eline saglık abi, motor yağı süper olurdu ;) Nasiol üzerine zaten tutunamazdi, tutunsa bile Vinet sagolsun :D

Herseyini kaybedebilirsin, dostlarını asla kaybetme…

emreoz

New member
Nasiol'den selamlar,

Rasim Bey, tuketimi metrekareye 100 ml e cikartirsaniz motor yagina da bana misin demeyecektir :) Uygulamanin su anki haliyle oleofobi ( yag iticilik) biraz yetersiz seviyede olur. Aman ... :)

rayen

Super Moderator
Emre bey, hoşgeldiniz. Yağda belki iticilik az olabilir. Ancak, su ve meyve suyunda uyguladığım miktarları başarılı görüyorum. Bir de aracda kullanılan kumaş faktörü var. Cee'din kumaşının emiciliği az. CabinCare'yi ilk başladığım sol arka koltukta yoğun uyguladım, kumaş fazlasını emmedi ve ürün koltuğun alt kısmında birikme yaptı, silmek zorunda kaldım. Zaten biraz da bunun için diğer koltuklarda daha az miktarda ürün kullandım. Vişne suyu kullandığım koltukta, su kullandığım koltuğa göre daha az CabinCare vardı. Dikkat ettiyseniz, vişne suyunun bir kısmında yayvanlaşma oldu ama herhangi bir leke bırakmadı. Eğer emilim olsaydı, vişne suyu lekesi bariz görünecekti. Tabi gözümden kaçmış da olabilir. Ben şimdi emilim olmuş gibi görünen yere tekrar test yapacağım. Tabi işi sağlama almak için ürünün tümünü kullanmak daha yerinde olacaktır. Ama benim gibi küçük çocuğu olmayan, iki araca sahip biri için bir taşla iki kuş vurmak eğilimi daima ağır basacaktır. :D

rayen

Super Moderator
Rasim abi eline sağlık çok güzel olmuş tam benim arabalık bir şey binenler sürekli bir şey döküyor :D Bu ürünü nereden alıyoruz nasıl uyguluyoruz detayları verirsen bende yapayım :) ( korkma video çekip rakip olmayacağım :D )
www.nasiol.com'dan alabilirsin Berkay. Emre bey, birşey demezse kampanya kodunu da paylaşayım %25 daha ucuza al. :D
Kampanya kodu: detailingturkey2012

emreoz

New member
Hosbulduk, Bir cok oto koltuk kumasi ureticisi teflon florur ile kumasa su iticilik kazandiriyor ( avrupada yasaklandi, 2015 ten sonra kesinlikle uygulanmayacak) Ceed'de de benzer bir kaplama olabilir. Emeginiz paha bicilemez, videolarimizin produksyonunu yapan arkadaslara gonderdim hemen zaten, Bu cekimi yapamiyorsunuz diyerek biraz hayiflandim biraz :eek:

Kullanici tabiki yeterli gordugu kadar uygulayacaktir urunu, nasiol mutfak bastiriyor bana da bu goruntunun superhidrofobiyi yakalamasi lazim, uygulamayi arttirsinlar gibi gibi. Malum arkadaslar, labdan cikmiyorlar etkiyi arttirabilmek icin.

Iyi gunlerde kullanin...

Not: Estagfrllh, kampanya kodu aracini seven herkesin kullanimina aciktir... :)

zerogravity

New member
Abi unutmadan koltuk arkalarinida ;)

zerogravity

New member
Emre bey hosgeldiniz:)