proceed ses sistemi

Enes OFLAZ

New member
Ben aracıma ses sistemi yaptırmak istiyorum ama bu nasıl yapılır kime yaptırılır kaça mal olur en ufak bi fikrim bile yok bu konuda bana yardımcı olabilir misiniz? Mesela aracın orjinal teyibi yeter mi kaliteli bas almam için ne yapmam lazım hoparlörleri değiştirmeli miyim? Yani bu konuda hiç bir şeyden anlamıyorum :)) mesela anfi şart mı şartsa nereye takılıyor? Bir kaç video izledim orda bagaja koca ses sistemleri wooferlar kurmuşlar öyle yer kaplayan bir şey istemiyorum bu wooferları kapıya ya da arkaya başka bir yere takamaz mıyım? Bir de hepsini kaça mal ederim? Yardımcı olursaniz sevinirim :) Şimdiden teşekkür ederim :)

c@n

Super Moderator
Media markt ta 700 ila 1000 tl arasina guzel bir sistem yapturabilirsin... amfi guzel sub ve kaliteli componentler ile cok guzel ge tamiz bir ses alirsiniz... amfisiz hic birsey olmaz amfi sart... media mart ta isciliktw guzel, umraniye deki...

TeamPASAOGLU

deadgarden

New member
mediamarktaki olabilir evet. orda kampanya setler var.

Hulabini

New member
mediamarktaki olabilir evet. orda kampanya setler var.
Başlığı kendim de ses sistemi yenileyeceğim için güncelliyorum. Media Markt Temmuz ve Ağustos aylarında Ramazan bittikten sonra ve herkes tatildeyken depo boşaltmak için araç ve ev ses sistemlerinden kalan ürünleri çok daha ucuza satacak. Ses sistemi almayı düşünen varsa biraz daha dişini sıksın. Arkadaşım Beylikdüzü mağaza müdürü olduğu için net bilgi olarak söyleyebiliyorum. Başlayacağı tarihi kaçırmamak için Media Markt'ın kendi haber bültenine veya Media Markt kampanyaları, indirimleri ve kupon kodu 2017 Haziran — Promocodius.com tarzı hizmetlerden birinin haber bültenine üye olun bence. Zaten kalan ürünlerle ilgili kampanya olduğu için stok olayı sıkıntılı, kalan mallarla yetinmek yerine mümkün ölçüde kendiniz seçmiş olursunuz.

erdemerdk

New member
Ustam bende var , aracımın bagajı full kaplı, az bısey ıstıyosan kucugunden bır bas alıp mono anfıyle destekledıgınde yeter buda sana baglaması fılan 600 u bulur fazla abartı bırsey ıstemıyorsan yeter , ama abartı olsun dersen saglamından bı bas alıp monoyla destekleyıp kpılarına orjın kolonları sokup mıd takabılırsın kı bunları yaotıgında orjınal teyıpte degısıcek , buda sana yaklasık 3000 4000 arasında degısık , medıa marktan fılan almanıda tavsıye etmem ıstanbul avrupa tarafındaysan , gungoren tarafında ay-er var kale centerın karsısında , oraya git işinde ustalar

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi