Pro Ceed GT Hakkında

firestarter84

New member
Herkese merhaba. kısa süre önce golf 1.8T 4motion aracımı sattım. aracım modifiyeli 250hp gücünde ve 4x4 dü.

aklımda 2013 model pro ceed GT var. acaba golfü aratır mı? performansı güzeldir diye tahmin ediyorum fakat yol tutuş ve oturaklılık bakımından nasıldır? tavsiye eder misiniz?

günlük 5 - 10km - yıllık 8 - 10bin max. km. yapmaktayım o yüzden dizel araç düşünmüyorum.

teşekkürler herkese.

hakan26

Member
Fatih bey araç hakkında değilde servis,garanti ve müşteri hizmetlerinin ilgisizliği canınızı sıkabilir bunu tekrar düşünün...Adamlar sözde 5 yıl garanti veriyorlar fasa fiso amaç sizi servise keseletmek aracın yasal garanti süresi 2 yıl ya da 60000 km sonrası onarım garantisi,performansı yüksek bir araç alacaksınız garantiden parça değişimi sıkıntılı olacaktır muhtemelen açıkçası ben tavsiye etmiyorum,eşim 15 senelik otomotiv çalışanı 7 sene Renault 8 sene Mercedes deneyimi var biz bu kadar ciddiyetsiz bir firma görmedik çevremdeki tanıdıklarıma da Kia yı önermiyorum biz aldık hata yaptık...

firestarter84

New member
Fatih bey araç hakkında değilde servis,garanti ve müşteri hizmetlerinin ilgisizliği canınızı sıkabilir bunu tekrar düşünün...Adamlar sözde 5 yıl garanti veriyorlar fasa fiso amaç sizi servise keseletmek aracın yasal garanti süresi 2 yıl ya da 60000 km sonrası onarım garantisi,performansı yüksek bir araç alacaksınız garantiden parça değişimi sıkıntılı olacaktır muhtemelen açıkçası ben tavsiye etmiyorum,eşim 15 senelik otomotiv çalışanı 7 sene Renault 8 sene Mercedes deneyimi var biz bu kadar ciddiyetsiz bir firma görmedik çevremdeki tanıdıklarıma da Kia yı önermiyorum biz aldık hata yaptık...
peki tüm servisler mi böyle ilgisiz? ben daha önce kullandığım hyundai aracımı kendi servisine götürmüştüm, çok memnun kalmıştım...

korrinni44

New member
servisten servise değişir ilgi alaka vb. durumlar.
aracımı bakım ve diğer sorunlar olduğunda G.Antep ve Malatya Kia servislerine götürürüm sürekli.
iki servis de çok ilgili alakalı ve ne problem varsa çözdüler. Hatta ufak tefek işlemler için para bile almadıkları oldu.
bilginiz olsun.

hakan26

Member
Fatih bey bakım için Bursa ya gidiyorum,bir önceki aracım Hyundai marka idi Eskişehir servisinden çok memnundum garanti ile alakalı hiçbir problem çıkarmadılar parça değişimi için hatta garantisi bitmiş aracımın direksiyon simidini ücretsiz değiştirdiler,aynı ilgi ve alakayı Kia Çelik Motor dan görmedim bunlara göre herşey kullanıcı hatası papağan gibi aynı şeyleri tekrarlıyorlar,servis kampanyası yok indirim almak için dokuz takla atıyorsunuz

ErkanKASIM

New member
proceed Gt aLabilirsin kardeş.. hiç bir sorunu yok.. aramızda 90 bin km kullanan Erol Gündoğdu arkadaşımız var .. Benim araçta 23000 km de Yağ filtre fren balatası değiştirmekten başka birşey yapmadım.. Performans olarak çok iyi.. Performansını Görmek istersende :) Cuma Günü Akşam Yürütücez Akfıratta ... müsait olursan gel gör :) 1.8 T 4x4 modifiyeli golfünü geçer.. bu arada pro gt :)

ceronimo1978

New member
Adas video ile de tarihe gec

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

firestarter84

New member
merhabalar aracı bugün aldım. pro ceed GT ile aranıza katılmış bulunuyorum. bir şey soracağım. havuzlu paspas almak istiyorum. pro ceed ile GT nin paspasları aynı mıdır? GT için özel bulamadım. servisten mi almalıyım?

43YD620

New member
merhabalar aracı bugün aldım. pro ceed GT ile aranıza katılmış bulunuyorum. bir şey soracağım. havuzlu paspas almak istiyorum. pro ceed ile GT nin paspasları aynı mıdır? GT için özel bulamadım. servisten mi almalıyım?
Hayırlı ugurlu olsun Allah kaza bela vermesin ve aramıza hoşgeldiniz

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

alicanım

Member
Genel sohbet bölümünde servislerle ilgili çeşitli görüşlü bilgiler var isterseniz oradaki tavsiyeleri okuyabilirsiniz.

MuSTaNG

New member
Aracınız hayırlı olsun paspas ve bagaj havuzu servislerde biraz sıkıntılı ama yinede sorun tabii.. GT gidiş olarak sizin golfünüzün tadını tabii ki veremez, 4x4 keyfinide veremez size ama araba gayet performanslı zaten basmışsınızdır söylememe gerek yok, yol tutuşu oturaklığı golfünüzü aratmaz bi de coil yaparsanız arabayı yoldan çıkartmanız çok çok zor olur donanım olarakta zaten üst limitlerde araba :) Size çok ufak bi tavsiye vereceğim o michelin lastiklerden acil kurtulun ;)

firestarter84

New member
Aracınız hayırlı olsun paspas ve bagaj havuzu servislerde biraz sıkıntılı ama yinede sorun tabii.. GT gidiş olarak sizin golfünüzün tadını tabii ki veremez, 4x4 keyfinide veremez size ama araba gayet performanslı zaten basmışsınızdır söylememe gerek yok, yol tutuşu oturaklığı golfünüzü aratmaz bi de coil yaparsanız arabayı yoldan çıkartmanız çok çok zor olur donanım olarakta zaten üst limitlerde araba :) Size çok ufak bi tavsiye vereceğim o michelin lastiklerden acil kurtulun ;)
merhabalar. tavsiyeleriniz için çok teşekkür ediyorum. paspas ve havuzu bugün istanbul halkalıdaki servisinden aldım...

paspaslar 50TL
havuz 100TL ve araca gayet güzel oturdu... ceedlerle GT lerin içi aynıymış bunu öğrenmiş oldum...

performans olarak maşallah çok memnunum. golfte turbo 4.000devirde doluyordu bunda çok daha erken doluyor...

lastikleri değiştirmemi neden söylediniz? iyi değiller mi? lastik olarak ne önerirsiniz?

ErkanKASIM

New member
biraz daha ses istersen elimde GT ye aL tak hazır performans egzoz mevcut fiyatı :350 TL Flanşlı sök Tak.. kaynak işi yok
Polislede işin olmaz.. tatlı sesi var rahatsız etmez. Yanlız kafa yaptırman gerek

Son düzenleme:

firestarter84

New member
biraz daha ses istersen elimde GT ye aL tak hazır performans egzoz mevcut fiyatı :350 TL Flanşlı sök Tak.. kaynak işi yok
Polislede işin olmaz.. tatlı sesi var rahatsız etmez. Yanlız kafa yaptırman gerek
ses ne yazıkki istemiyorum çok teşekkür ederim önerin için...