Pro Cee'd Concept SR. CRDİ 4AT 115ps

birko92

New member
Öncelikle herkese merhaba demek istiyorum. Foruma az önce kayıt oldum ve bende kia cee'd aldım salı günü elimde olucak kısmetse, 0 aldım aracı ve xenon far'ında dahil olmasını istedim değişik değişik vardı en iyisini tercih ettim bayisinde ama duydugum duyumlar biraz canımı sıktı polisle sorun yaşarsın gibi duyumlar aldım ilk olarak bunu sormak istiyorum hiç bu olaydan dert yanan oldumu merak ediyorum 2. olarakta elbette araç hakkında görüşlerinizi almak istiyorum sizler tecrübelisiniz bu konuda biraz bakındım abilerimiz var baya forumda kısacası xenon far ve araç hakkında ihtiyacım olabilcek herşeyi öğrenmek istiyorum şimdiden teşekkür ederim..

Hasan

New member
Ynt: Pro Cee'd Concept SR. CRDİ 4AT 115ps

hayırlı olsun. Xenon takalı 1 sene oldu artık vazgeçilmezim bir ara balast kesmişti garantiye göndermiştim resmen sarı ışıkla yol çekemiyordum. resmi bir bilgim yok fakat abilerden duyduğum kadarıyla merceksiz farda xenon yasakmış ama hiç şimdiye kadar durdurulanı yada ceza yiyenini duymadım. ama mercek yoksa hakikaten rahatsız ediyor karşıdakini.

Bence serviste taktırma Yusuf abiyle görüş o direk mercek xenon taktırıyor hemde bi-xenon çok feciii:)

J

Josefsalvatini

Guest

hayırlı olsun kazasız belasız kullanın

xenon yasaklandı ama 3 yıl sorun olmaz muayeneye kadar polıs merceklı xenon a ceza kesmıyor merceksız farlarda zaten takmamamk lazım

birko92

New member

[quote author=Hasan link=topic=1105.msg29741#msg29741 date=1331934632]
hayırlı olsun. Xenon takalı 1 sene oldu artık vazgeçilmezim bir ara balast kesmişti garantiye göndermiştim resmen sarı ışıkla yol çekemiyordum. resmi bir bilgim yok fakat abilerden duyduğum kadarıyla merceksiz farda xenon yasakmış ama hiç şimdiye kadar durdurulanı yada ceza yiyenini duymadım. ama mercek yoksa hakikaten rahatsız ediyor karşıdakini.

Bence serviste taktırma Yusuf abiyle görüş o direk mercek xenon taktırıyor hemde bi-xenon çok feciii:)
[/quote]
yusuf abiye nasıl ulaşabilirim ?

HARUN

New member

merhaba öncelikle aracınız hayırlı olsn şuan için mercekli olduğu için farlarınız xenon da trafikte sorun çekmezsiniz.. yeni alınan karara göre tüv den geçemezsiniz zaten aracınızda yeni olduğu için 3 yıl muayene derdiniz yok :)

birko92

New member

[quote author=HARUN link=topic=1105.msg29754#msg29754 date=1331940676]
merhaba öncelikle aracınız hayırlı olsn şuan için mercekli olduğu için farlarınız xenon da trafikte sorun çekmezsiniz.. yeni alınan karara göre tüv den geçemezsiniz zaten aracınızda yeni olduğu için 3 yıl muayene derdiniz yok :)
[/quote]
merceklimi değilmi onu tam olarak bilmiyorum gerçekten 2012 model pro ceed okadar ayrıntısına bakmadım alırken olmşken xenonda olsun dedim ama dediginiz gibi sıkıntı çekmezsem trafikte ne mutlu bana :))

HARUN

New member

[quote author=birko92 link=topic=1105.msg29755#msg29755 date=1331940953]
merceklimi değilmi onu tam olarak bilmiyorum gerçekten 2012 model pro ceed okadar ayrıntısına bakmadım alırken olmşken xenonda olsun dedim ama dediginiz gibi sıkıntı çekmezsem trafikte ne mutlu bana :))
[/quote]

2012 ler makyajlı proceed oluyor yani mercekli far mevcut içiniz rahat olsun :)

ama bu dediğime yinede güvenmeyin arkadaşım orjinal fabrika çıkışlı karartmalı camı olan roccosunda polis ben anlamam orjinal falan diyip ceza kesmişti tabi sonradan polis pişman oldu bunu yaptıgına :)

yani bu polislerle ne zaman ne olucağı belli olmaz :)

birko92

New member

[quote author=HARUN link=topic=1105.msg29756#msg29756 date=1331941000]
2012 ler makyajlı proceed oluyor yani mercekli far mevcut içiniz rahat olsun :)

ama bu dediğime yinede güvenmeyin arkadaşım orjinal fabrika çıkışlı karartmalı camı olan roccosunda polis ben anlamam orjinal falan diyip ceza kesmişti tabi sonradan polis pişman oldu bunu yaptıgına :)

yani bu polislerle ne zaman ne olucağı belli olmaz :)
[/quote]
anladım teşekkür ederim ilginiz için :)

Snaan

New member

xenon zaten güzel birşey değil. karşımdan gelen tüm xenonlulara küfrediyorum genelde gözümü kör ettikleri için.

Sam

New member

9000k mtec canbus xenonlarim yarim
Gelcek insallah yagmurda karda zorlancam yolu gostermicek ama goruntu olarak degecek zAten derdim yolu gormek olsa on cama film cekmezdim. :D

c@n

Super Moderator

Aracınız hayırlı olsun....

Mehmet EKER

New member

Hayırlı olsun güle güle kullanın...