Pro ceed almak istiyorum

baris_2_6

New member
Merhaba. Forumu uzun sure takip ettim cogu pro ceed konuusnu okudum. Uye.olmak bugune nasipmis. Pro ceed almak istiyorum bi kac aorum var. Bu aracin ic mekan kalitesi hakkinda bilgi sahbi olmak istiyorum. Mesela.konsol malzeme kalitesi nasil yumusakmi yoksa sert plastikmi. Bagaja bebek arabasi sigarmi :) ilginiz.icin simdiden tesekkurler.

Berkan

New member
hangi modelden bahsediyorsunuz onuda yazarsanız güzel olur :) 2012 sonrası makyajlı olandan bahsediyorsanız ne dümdüz direk plastiği alıp koymuşlar gibi nede yumuş yumuş bir konsol değil orta sert diyelim aynı şekilde kapıların üstleride öyle kapı tutma kolu ve cevresi deri zaten leke vs tutma derdi yok.

baris_2_6

New member
hangi modelden bahsediyorsunuz onuda yazarsanız güzel olur :) 2012 sonrası makyajlı olandan bahsediyorsanız ne dümdüz direk plastiği alıp koymuşlar gibi nede yumuş yumuş bir konsol değil orta sert diyelim aynı şekilde kapıların üstleride öyle kapı tutma kolu ve cevresi deri zaten leke vs tutma derdi yok.
Pro ceed gt dusunuyorum tesekkur ederim yorumun için.

hakan26

Member
Ceed ailesine hoşgeldiniz Barış bey,keyifli forumlar..

drdilmen

New member
Barış bey geçtiğimiz hafta aldım proceed GT yi. Kesinlikle tavsiye ederim. Yaklaşık 30 değişik aracım oldu. Vereceğiniz paraya göre kesinlikle tatmin edecek bir araç. Bagaj gayet yeterli. Çocuk arabası rahatlıkla sığar, diğer coupe araçlar gibi değil. PErformans çok iyi. Biraz zorlarsanız 7 sn gibi 0-100 var. Yakıt performansa göre bence makul. Şehir içi 10 lt civarında şehirler arası basmazasnız 7 leri görebilirsiniz. Malzeme kalitesini ben beğendim. Ön konsol ve kapı içleri yumuşak plastik. Ses sistemi çok çok iyi olmasa da bangırtı merakınız yoksa rahatlıkla yetecektir. Direksiyon ve koltuk ısıtmaları çok iyi çalışıyor. Özellikle koltuklar inanılmaz etkileyici. Eğer çok para vermeden biraz spor araç kullanma hevesimi tatmin edeyim derseniz biçilmiş kaftan.
Almadan önce Peugeot 308 GTI, RCZ, laguna coupe, vs epey araç arasında kalmıştım ama bence isabetli karar vermişim. Zaten görmüşsünüzdür oldukça yakışıklı ve dikkat çekici bir tasarımı mevcut.
Bence alın.
Tesekkur ederim. Hos buldum