Navigasyon ve Multimedya Sistemi ürün karşılaştırma - Yorumlarınız

haykol

New member

c@n

Super Moderator
Valla benim yabanci pldugum bir konu, ama forumda da bu cihazlardan takip kullanan ve memnun olan bircok kisi var... onlar size daha iyi yardimci olacaktir... ama sonradan takilan cihazlarda araca uygun olanlari tercih edilmesi daha uygun olacaktir diye dusunuyorum...

Sent from my Galaxy Nexus using Xparent ICS Blue Tapatalk 2

J

Josefsalvatini

Guest
Bana sorarsan orjinal cercevesiZ derim :)
Çerçeveli olunca ayrı :fikirler almalısın :) tarafsız olamıyorum ...

ali gürbüz

New member
Ynt: Navigasyon ve Multimedya Sistemi ürün karşılaştırma - Yorumlarınız

oem bir ürün görünüş olarak çerçevesiz olduğu için daha şık durur.

bu makinaların özelliklerini bilemem ama en önemli konu bence montaj..

tecrübe ile sabit.

haykol

New member

[quote author=Josefsalvatini link=topic=1384.msg37845#msg37845 date=1337537006]
Bana sorarsan orjinal cercevesiZ derim :)
Çerçeveli olunca ayrı :fikirler almalısın :) tarafsız olamıyorum ...
[/quote]

Katılıyorum tabi haklısınız, çerçevesiz daha şık duruyor. Ama eğer yukarıda linkini verdiğim cihazlar özellik-performans olarak çerçevesizler kadar iyiyse, çerçeve farkı olarak 700-1000 TL.lik bir rakam ortaya çıkıyor. :eek: Bu da ciddi bir rakam, dolayısıyla çerçeveli olsun diye bu kadar fazla fark vermem. ::) Tabi bunlarda her ne kadar çerçeveli olsalarda yerlerine tam oturmalı ve sırıtmamalı. Direksiyon kumandaları çalışmalı, çerçevesizlerin gördüğü her işi aynı yada benzer kalitede görmeli.

haykol

New member

Merhaba,

http://www.sahibinden.com/listing/alisveris-elektronik-oto-arac-navitech-nx-212-f-navigasyon-oto-teyp-76493858/detail/

Bu ürünü yuarıdaki linkteki yerden satın aldım ve montajını yaptırdım. Direksiyon kumandaları eksiksiz çalışıyor. Üründe gayet güzel.Çerçevesi ile birlikte güzel oturuyor, öyle abartı ya da kötü gözükecek şekilde sırıtmıyor. Tabi ki OEM bir cihaz ve tam olarak oturuyor. Ama aradaki 500-550 TL.lik ciddi bir fiyat farkı olunca tam oturması haricinde tamamen benzer kalitede cihazlar olduğu için bu kadar fazla para vermek istemedim. Belki arada 100-200 TL. az bir fark olsa idi, gözardı edip OEM düşünebilirdim. Tabi bu benim fikrim, herkesin fikrine de saygılıyım.

Fotoğrafını çektiğimde nasıl durduğunu görmeniz için buraya eklerim ve kullandıkça tecrübelerimi yine buradan aktarırım. Teşekkürler.

güle güle kullan hayırlı olsun

J

Josefsalvatini

Guest

[quote author=haykol link=topic=1384.msg38196#msg38196 date=1337806211]
Merhaba,

http://www.sahibinden.com/listing/alisveris-elektronik-oto-arac-navitech-nx-212-f-navigasyon-oto-teyp-76493858/detail/
hayırlı olsun
fotograf ve toplam malıyet montaj vs bıldırırsen sevınırım

Bu ürünü yuarıdaki linkteki yerden satın aldım ve montajını yaptırdım. Direksiyon kumandaları eksiksiz çalışıyor. Üründe gayet güzel.Çerçevesi ile birlikte güzel oturuyor, öyle abartı ya da kötü gözükecek şekilde sırıtmıyor. Tabi ki OEM bir cihaz ve tam olarak oturuyor. Ama aradaki 500-550 TL.lik ciddi bir fiyat farkı olunca tam oturması haricinde tamamen benzer kalitede cihazlar olduğu için bu kadar fazla para vermek istemedim. Belki arada 100-200 TL. az bir fark olsa idi, gözardı edip OEM düşünebilirdim. Tabi bu benim fikrim, herkesin fikrine de saygılıyım.

Fotoğrafını çektiğimde nasıl durduğunu görmeniz için buraya eklerim ve kullandıkça tecrübelerimi yine buradan aktarırım. Teşekkürler.
[/quote]