Mercedes kalitesinde ceed paspas

serkanuludag

New member
Merhaba arkadaslar

Ozel yapim mercedeslerde kullanilan pas pas yaptirdim
Bakalim begenecekmisiniz

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Bandit21

New member
bende aynısından yaptırdım.Yakında paylaşıcam bende(sari dikiş ve logolu)

serkanuludag

New member
merhaba
açık adres yada firma ismi varmı yada internet sitesi varsa link?
beni arkadaşım götürdü önceden sipariş etmiş kendisi. orijinal logolu dikim paspas. biz paspasları alırken panamera için paspas yaptırmış olanlar vardı ... adam tam mühendislik işi yaptı. altında cırt falan yapmış zaten yuvaları falanda var ama adam orijinal arabanın kalıbına göre yaptı. hatta bir sonraki paspası biyelerini fosforlu yaptıracağım gri.

Serkan OĞUZ

New member
Adaş çok beğendim güle güle kullan.Ben kauçuk paspas için bayağı bekledim aldım yaza doğru bu paspas için seni rahatsız edebilirim:)

serkanuludag

New member
Adas ben kaucuktan nefret ediyorum ... Koku da yapiyor ... Boyle iyi materyali de cok iyi oldugu icin ben direk bu ozelleri koyuyorum ... Temizligide digerleri gibi degil fircayla super oluyor

Serkan OĞUZ

New member
Adas ben kaucuktan nefret ediyorum ... Koku da yapiyor ... Boyle iyi materyali de cok iyi oldugu icin ben direk bu ozelleri koyuyorum ... Temizligide digerleri gibi degil fircayla super oluyor

Bende o kokudan nefret ettiğim için bayağı aradım sonunda buldum çok memnunum zerre koku yok.Kışın gerçekten iyi oluyor hem temizliği kolay hemde orjinal paspasları uzun süre ziyan olmuyor.

serkanuludag

New member
Bende o kokudan nefret ettiğim için bayağı aradım sonunda buldum çok memnunum zerre koku yok.Kışın gerçekten iyi oluyor hem temizliği kolay hemde orjinal paspasları uzun süre ziyan olmuyor.

adaş ben öyle düşünmüyorum... okadar para veriyorum sonuna kadar kullanırım sıkıntı olduğu zmanda yenisini isterim hemen.
bu biraz zevk meselesi ben plastiğe basmayı sevmem.. birde b paspaslar özel olduğu için izofixli... arka resmine bak. kir falan tutmuyor. cor rahat

Serkan OĞUZ

New member
adaş ben öyle düşünmüyorum... okadar para veriyorum sonuna kadar kullanırım sıkıntı olduğu zmanda yenisini isterim hemen.
bu biraz zevk meselesi ben plastiğe basmayı sevmem.. birde b paspaslar özel olduğu için izofixli... arka resmine bak. kir falan tutmuyor. cor rahat
Dediğin gibiyse fazla kir tutmama vs bende acımam zevkini alırım zamanı gelince değiştiririm.Sorması ayıp özel olmazsa ne kadara mal oldu paspaslar.

2011ceed

New member
merhaba arkadaşlar.paspaslar güzelmiş ama fiyatıda.orijinal halı paspas için birkaç servisi aradım.ama bulamadım.hatta çelik motorun stoklarında bile yokmuş.acaba daha önceden almış ve elinde kalmış olan servis ismi verebilir misiniz bildiğiniz varsa.

serkanuludag

New member
merhaba arkadaşlar.paspaslar güzelmiş ama fiyatıda.orijinal halı paspas için birkaç servisi aradım.ama bulamadım.hatta çelik motorun stoklarında bile yokmuş.acaba daha önceden almış ve elinde kalmış olan servis ismi verebilir misiniz bildiğiniz varsa.

selam

benim ustam bunun alt kalitelerini de yapıor