Led Aydinlatma

dellobaltino

New member
Arkadaslar yeni ceed aracimin plakaligina ve bagajina halojen yeribe led aydinlatma dusunuyorum. Ustundeki lambalari söküp direk led ampul taksak oluyor mu yoksa daha farkli bi islem mi gerekiyor

rayen

Super Moderator
[MENTION=1145]kahraman[/MENTION] konuya bir el atsın. Ben onun bagajında gördüm led aydınlatmayı gayet iyi olmuştu.

kahraman

New member
yardımcı olmaya çalışırım elimden geldiği kadarıyla

dellobaltino

New member
eline sağlık güzel olmuş. dediğim gibi direk ampulü değiştirmek yetiyo mu

dellobaltino

New member
hakkaten çok güzel olmuş kardeşim. peki lambayı kapattığında da yine hafifçe yanmaya devam ediyormu. Çünkü led ampuller çok düşük akımla yandığından kapandığında bile hafif yanmaya devam ediyormuş bazı uygulamalarda

kahraman

New member
yoo hayır bahsettiğin konu pvm sinyali o sorunu ilk başta yaşadım fakat bu önerdiğim lamba da devre olduğu için o sorun olmuyor ama piyasa malı ürün alırsan o bahsettiğin sorunla karşılaşırsın

Tesla

New member
Ben yeni ceed aracımın plakalığında eski aracımdan söktüğüm photon 5 W led ampulleri kullanıyorum. 308'de kontak kapatıldıktan sonra çok hafif ışık vermeye devam ediyordu ancak ceed'de bunu yaşamadım. Zaten hafif ışık verse de araç bir süre sonra sigortayı kapattığı için zaten komple sönüyorlar. Arıza ışığı olmaması, uzun ömürlü olması ve iyi aydınlatması için philips ya da philips yan ürünü olan photon led kullanmanızı tavsiye ederim. Çok da şık duruyor.

Cemm

New member
photon iç aydınlatma ve bagaj aydınlatma

Bunu nerden ala biliriz uygun olan bir yer varsa bilgi vere bilirmisiniz teşekkürler.