Klasörler Arası Random Geçiş

Hasan

New member
Merhaba, az önce teypte bir özellik buldum, belki bileniniz coktur. Normalde muzik dinlerken rdm ye bastigimizda bulundugu klasor icinde sarki gecisi olurken rdm tusuna basili tuttugumuzda tum mp3 ler arasi random gecis yapiyoruz. Ekranda rdm nin solunda klasor isareti kalkiyor.

Berkan

New member
bende dün kurcalarken yeni kasada. arkadasımın usbsi takılıydı. sarkıyı dinlerken menuye basıp 6(copy) ye basınca nereye kopyalıcak acaba dedim :D kısa süre yükleme sonrasında 1290mb free dedikten sonra ayıktım. aracın teybin kendi hafızında bulunan kabaca 1.3gblik alana usbden aktarım yapabiliosnuz cd usb hiç birşey baglamadan calabiliyor onları kendi hafızasından bu sayede :)

omurkadir

New member
evet hasan biliyordum ben de.
o değil de şu bizim teybin son sürüm firmware ini bulamadım aradım taradım nette.

musder

New member
bende dün kurcalarken yeni kasada. arkadasımın usbsi takılıydı. sarkıyı dinlerken menuye basıp 6(copy) ye basınca nereye kopyalıcak acaba dedim :D kısa süre yükleme sonrasında 1290mb free dedikten sonra ayıktım. aracın teybin kendi hafızında bulunan kabaca 1.3gblik alana usbden aktarım yapabiliosnuz cd usb hiç birşey baglamadan calabiliyor onları kendi hafızasından bu sayede :)
Merhaba
Berkan bey kopyalama olayı 2011 pro ceed cool da da oluyor mu ben müzik ünitesinde menü tuşu göremedim
Tşekkürler

Berkan

New member
Merhaba
Berkan bey kopyalama olayı 2011 pro ceed cool da da oluyor mu ben müzik ünitesinde menü tuşu göremedim
Tşekkürler
Merhaba :) valla bende 2011 ceedi hiç kurcalamadım deneme yanılma kurcalama yapmak lazım :cool:

musder

New member
Tamam
Teşekkür ederim