KİA CEED 2013 için audi tipi led stop

deadgarden

New member
geçengün bi İ30 da gördum bu ledleri. yenı Son ççıkan araçlarında mevcut sanırım harika gözukuyordu.

Berkan

New member
4 kapı ceed gt nin arka stoplarına kafayı takmıs durumdayımda bulması imkasız heralde :)

deams7

New member
Yeni i20 nin çok güzel stoplari öyle bişey yaptırabilsek çok iyi olurdu.

Aykut D.

New member
Bu çelik motor varken biz daha cok kafayı takarızda kafayı yerizde???

sadik170

New member
Biz araçlarımıza avrupada standart olan donanımları opsiyonel olarak getirsinler en azından satın alma şansımız olsun diye düşünürken Çelik motorun böyle bir güzellik yapması beklenemez sanırım.

akrepkral86

New member
Arkadaşlar ben ebay'da bizim araçlar için led arka stop lambasını buldum bir araçtan çıkma ikinci el olarak satılıyor iki Parça olarak satıyorlar bu lambaları biri bagaja diğeri dış kısma monte ediliyor ama fiyat tabiiki biraz tuzlu hem sürücü hem yolcu tarafı 395$'a mal oluyor gümrük vergileri ve kargo hariç tabii resimlerini alta ekliyorum.

Ekli dosyayı görüntüle 1891Ekli dosyayı görüntüle 1892

serkanedirne

New member
Arkadaşlar ben bunun aylardır araştırmasını yapıyorum malesef bizim araçlar için yok. sportage ve rio için var ama bizim araçlar için yine hüsran

BerkayKRC

Moderator
Ürün Barcelona kia servislerinde mevcut, çiftli fiyatı 220 Euro+VAT :) Ayrıca bizim servislerimizden farklı olarak plaka şase vs istemiyorlar, erasmus yapan arkadaşım proje için gerekli dediğinde kolaylık sağlamışlar ve 1 saat ne lazım vs. vs. konuşmuşlar. İsteyene aldırıp getirtebilirim arkadaş yılbaşında geliyor. Bana gereksiz pahalı geldiği için alma taraftarı değilim.

ERGE

New member
çok pahalı abi yaa. Ucuz olsa toplu sipariş verilse bende alırım

pepe

Active member
Ürün Barcelona kia servislerinde mevcut, çiftli fiyatı 220 Euro+VAT :) Ayrıca bizim servislerimizden farklı olarak plaka şase vs istemiyorlar, erasmus yapan arkadaşım proje için gerekli dediğinde kolaylık sağlamışlar ve 1 saat ne lazım vs. vs. konuşmuşlar. İsteyene aldırıp getirtebilirim arkadaş yılbaşında geliyor. Bana gereksiz pahalı geldiği için alma taraftarı değilim.
Bulgaristan Kia da ise opsiyonel olarak sunuluyor müşterilere...Biz de getirtip takmak için bin dereden su getirelim...:mad:

BerkayKRC

Moderator
çok pahalı abi yaa. Ucuz olsa toplu sipariş verilse bende alırım
aslında pahalı değil de gereksiz bir harcama olacağı için öyle geliyor :) Yoksa stop lambanızın teki kırılsa servis zaten en az 600-800TL para isteyecek tanesi için

BerkayKRC

Moderator
Bulgaristan Kia da ise opsiyonel olarak sunuluyor müşterilere...Biz de getirtip takmak için bin dereden su getirelim...:mad:
çelik motor çok yaşa :) ne yazık ki doğuş grubundan nefret etmeme rağmen adamlar satış ve pazarlama işinde 1 numaralar yalan yok, f/p de kimse korelinin eline su dökemez ama iş ekle çıkart donanım olunca bir avrupalı değil bizim araçlar...

akrepkral86

New member
Dediğin doğru Berkay kardeşim benimde ön fardaki led'ler yanıp sönme yapıyordu garantiden değişti garanti olmasa farların tanesi 1250 tl imiş işçilik hariç ama dediğin gibi arka ledler bencede çokta gerekli birşey değil sadece gösteriş amaçlı maksimum 400 tl olsa yaptırırdım ama o fiyatları veremem doğrusu:confused:

brkrhn61

Active member
el yapımı stop içine bişeyler yapılabilir ama kırık bi stop bulursanız içinde çalışma yapabilirim :) benim farlardaki gibi silikon led yapabiliriz ya da rakı beyaz pleksi ile yapılabilir.

pepe

Active member
el yapımı stop içine bişeyler yapılabilir ama kırık bi stop bulursanız içinde çalışma yapabilirim :) benim farlardaki gibi silikon led yapabiliriz ya da rakı beyaz pleksi ile yapılabilir.
AGF kırık far bulunabilir aslında Burak deneme yapmak için

korrinni44

New member
ceed makyajlı kasada arka stoplar led far olacak kesin.

korrinni44

New member
makyajlı kasa ceed ler led farlı olacak inşallahh

BURAK POYRAZ

New member
gündüz ledi ve sinyal çalışmam videoya bakın bi.beğenecekmisiniz

[video=youtube;3sZfm8s2DmE]https://www.youtube.com/watch?v=3sZfm8s2DmE[/video]