Karamandere Saklıgöl (Şile) Organizasyonu

barisulusoy

New member
Ekli dosyayı görüntüle 1837Ekli dosyayı görüntüle 1838

Ağaçların arasında gizlenmiş, yapay bir baraj gölünün çevresine kurulmuş bir tesis. İsterseniz tesisin yemek imkanlarından yararlanabiliyoruz, istersen bir kendimizin getirdiği yiyecekleri (kahvaltı, mangal vs) restaurantın kiraladığı masalarda yiyebiliyoruz.

Fiyat bilgisi olarak karşıma ekteki fotoğraf çıktı, fakat arayıp güncel fiyatlarıda alabiliriz.

Yer ile ilgili fotoğrafları yüklemiyorum isteyen buradan baksın. Karamandere Saklıgöl

Tarih olarak 9 Kasım 2014'ün uygun olacağını düşündüm ama yinede gelecek olan kişilerin durumuna göre bu tarihi değiştirebiliriz. Yaklaşık pastırma sıcaklarına denk getirebilirsek güzel bir gezi olabilir.

Saklı Göl – Şile Nerede, Nasıl Gidilir?

Adres: Karamandere Köyü, Saklı Göl, Şile / İstanbul
Telefon: 0216 731 21 69
Nasıl Gidilir?: İstanbul-Şile otobanından giderken Şile tabelasını takip edin. Şile şehir merkezi girişine gelmeden önce Işık Üniversitesini geçtikten sonra ilk ışıklardan sağa, Ahmetli Köyü yönüne doğru gidin. Köy yolunda 3km ilerledikten sonra Saklı Göl tabelası çıkacak. Tabelayı takip edin.

GELENLER -
1) barisulusoy
2) yasinyilmaz
3) serkanuludag

pepe

Active member
9 kasımda gideriz denmiş konu nasıl hortladı :)

Palermo75

New member
hortladıgı ıyı olmus yenıden gıderız mekan guzele benzıyor gozden kacmıs
ailelerle guzel bır organızasyon olur

aLi

Yönetim Ekibi
Gözden kacmadi da boyle organizasyonlar icin bahar aylari tercih edilmeli. O yuzden onumuzdeki aylarda olursa daha iyi olur diye dusunuyorum.

Yine aileler ile yapilirsa tadindan yenmez.

pepe

Active member
Adını koyalım o zaman şimdiden...Nisan ayı makul görünüyor

anemon

New member
Ailelerle yapılacak güzel bir organizasyon olur. Ama masa parasına anlam veremedim :D hem yemek ye hem masa parası öde olmaz öyle şey :D eski aracıma ait forumda bir çok organizasyon yaptık, biride 50 araçlık yuvacık organizasyonuydu inanın mükemmel oluyor, paint baal - atv safari vs . tabi havalar biraz ısındıktan sonra malum bebeği olanlar var :D

aLi

Yönetim Ekibi
Aynen bizimkide 1.5 yasinda biraz daha isindiktan sonra illa burasi olmak zorunda degil.

Adem'in dedigi gibi farkli yerlerde bakabiliriz.

admmlkc

New member
Ailelerle yapılacak güzel bir organizasyon olur. Ama masa parasına anlam veremedim :D hem yemek ye hem masa parası öde olmaz öyle şey :D eski aracıma ait forumda bir çok organizasyon yaptık, biride 50 araçlık yuvacık organizasyonuydu inanın mükemmel oluyor, paint baal - atv safari vs . tabi havalar biraz ısındıktan sonra malum bebeği olanlar var :D
bencede gecen sene ailemle yuvacığa gitmiştim bir gece konaklama fırsatım olmuştu çok memnun ayrıldım..
güzel bir yer aile acısından

anemon

New member
organizasyon konusunda her zaman destek olurum...

admmlkc

New member
yada maşukiye sapanca o taraflarda gidilecek yerler de var..

anemon

New member
Maşukiye ve sapancayi önermem çünkü cok secenek yok yada yuvaciktaki tesisler kadar güzel değiller. Istediginiz zaman mekanin linkini atarim

aLi

Yönetim Ekibi
Hatta sey bile konusmustuk Ankaradan gelecek uyeler olacak diye Bolu'da ismail yerinde bi bulusma yapalim diye.

Mekan isletmecisimi sahibi mi bizim sitedeydi.

anemon

New member
Ilk once istanbulda yapalim sonra açılıriz sehir dışına :)

Palermo75

New member
benımde 7 yaşında oğlum ve 7 aylıkda kızım var bence onlar ıcınde guzel olur her turlu gelırız bız ailecek
onlarda ayrı bir plan yapamıyorum :)

pepe

Active member
Benim de 2 yaşında bir cadım var...Yuvacık'a götürmeyi düşünüyordum nisan mayısta...Sizinle olursa çok daha iyi olur çocuklarımız kaynaşır...:) Oyum Yuvacık'dan yana