Hayallerim İçin Yardımınıza Ihtiyacım Var! ( Beğeni ricası )

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Berkan

New member
Online admin bulamayınca soramadm yasakmı değilmi ama( kurallara aykırı falansada kaldırabilirsiniz )

2005 den beri üyesi olduğum malum diğer forumdan.

21 yaşında bir kardeşimizin ricasını iletiyorum 1 dakikanızı harcayıp 1 tane bile bile beğenirseniz oy oydur.

isteyene esas forumdaki linkide yollabilirim

Merhabalar dostlar, abiler, kardeşler. Gün geldi ve ben de elinize düştüm. : ) Yakınen tanıyanlar bilir; Radyo-Televizyon, Sinema okuyorum ve kendimi bildim bileli sinema sektöründe çalışmak istiyorum.

Aslında hiç aklımda yokken, bir arkadaşımın öylesine söylemesiyle 2 gün önce girdi bu fikir aklıma. Hemen işe koyulmaya başladım ve dün çektim elimden geldiğince bir şey. Sadece 2 günüm kalması sebebi ile bir gecede yapılan hazırlık ile çekildi... Kamera karşısında olmaktan keyif alsam da, yarışmaya katılma niyetim kesinlikle Filmde oynamak değil. Sadece sette gezebilmek ve aklımdaki 2-3 senaryoyu Cem Yılmaz'a anlatabilmek.

Bu yolda attığım adımda, siz dostlarımın desteği gerekiyor. Çünkü ilk 10'un değerlendirileceği yarışmada, 10'uncu olan 2000 üzeri oy toplamış bile...

Forum da bu zamana kadar böyle çok konu açıldığını gördük. Kimi vakit birimizin kızının çizdiği resme oy verdik, kimi vakit köpeğinin fotoğrafına. Şimdi hayallerime ulaşacağıma inanarak çıktığım yolda oylarınıza ve oylatmanıza muhtacım.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Aşağıdaki linkten videomu görebilirsiniz. : )

Pepsi ile PEK YAKINDA Setteyim

Hepinize film çekicem! : )
Teşekkürler,
Küçük kardeş Kakuş.

aLi

Yönetim Ekibi
Konu serbest sıkıntı yok.

ERGE

New member
ben beğendim eşe dostada söylüyorum. beğenirken mazot yakmıyoz ya;)

sinan1

New member
Ben de yakında bir site, klüp açmayı düşünüyorum. Bu tür ihtiyacı olan arkadaşlar toplancak bir birimizin sitelerini beğeneceğiz. arama motorlarında yükselmesini sağlayacağız. Tabi hepsi karşılıklı olmak zorunda değil. Bazen sosyal sorumluluk bazen vatanı kurtarmak için gerekli projeler olabilecek. Bazı projeler ücretli olacak. misal, Falanca sitemi gogleda arayıp arama sonuçlarını tıklayarak sitemi ziyaret ediniz. ip adresleriniz kayıtlı vs olacak. katılımcılara para dağıtılacak. Güzel ürün, site hazırlayıp herşeyi tamam edip az bir bütçe ile acayip netice alınabilir. Reklamı yapıp da ürün yoksa, siparişlere yetişemiyorsak reklam boşa gitti demektir.

c@n

Super Moderator
Beğenilmiştir... :) genç yeteneklere destek vermek lazım... :)

rayen

Super Moderator
Ynt: Hayallerim İçin Yardımınıza Ihtiyacım Var! ( Beğeni ricası )

Beni de beğeniyor musun? Can. :D:D:D

rayen

Super Moderator
Ynt: Hayallerim İçin Yardımınıza Ihtiyacım Var! ( Beğeni ricası )

Eyvallah. :D:D:D

rayen

Super Moderator
Herhalde olay sona ermiştir. :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...