İstek Halojen yerine led on farlar

emirhankeskin

New member
Herkese iyi günler birkaç sorum olacaktı. Forumda da daha yeni sayılırım consept plus aracım için halojen tipi ön farlar yerine led beyaz far yapmak istiyorum fakat xenon istemiyorum. Hem muayene den geçmiyor hem garantiyi bozuyor. Son zamanlarda herkesin paylaşımını yaptığı photon marka led farlar falan var. photon, photon turkey, photon türkiye, yusuf çalık, photon türkiye disbritör, photon toptan, photon istanbul, photon ana bayii, xenon, photon xenon, acaba nedir ne değildir yaptıran kullanan oldumu hiç forumdan

Berkan

New member
mercek farı olup led ampül takan cogu arkadasım zerre memnun değil (başka marka model araçlar) gösterme alanı çok düşüyor, önden görüntü cok güzel olsada işlevi berbat. ki dikkat edersenizde yeni nesil standart çoğu led olan arabada mercek koymuyorlar başta bmw olmak üzere

emirhankeskin

New member
instagramda Ens tuning diye bi sayfa var yerleri maslak Atatürk oto sanayide aradım ömür boyu garantili dedi. Bozulursa falan yenisini ücretsi takarız beğenmezsen iade dedi ayriyeten kendinden çok emin konuşuyodu valla :D bi cesaret gidip yaptırsam mı acaba derken dedikleriniz muallakta bıraktı:D

Berkan

New member
instagramda Ens tuning diye bi sayfa var yerleri maslak Atatürk oto sanayide aradım ömür boyu garantili dedi. Bozulursa falan yenisini ücretsi takarız beğenmezsen iade dedi ayriyeten kendinden çok emin konuşuyodu valla :D bi cesaret gidip yaptırsam mı acaba derken dedikleriniz muallakta bıraktı:D
genellemiyip tabide ben gördügüm kadarıylasını söyledim 2009 mercedeste resmen ileriyi aydınlatmadı ama gel gelelim merceksiz farı olanda enfeste duruyor :) gidin deneyin isterseniz tabi yinede madem garantisi veriyor gece karanlık yolda falan memnun etmezse hallederler heralde.

emirhankeskin

New member
bugün arayıp fiyat sordum bizim ceedlerde uzun ve kısa far 2 ayrı lamba olduğu için toplamda 4 tane led fara 600 tl dediler. Bana biraz tuzlu geldi sanki :D