Fikirlerinizi söyler misiniz??

rayen

Super Moderator
lokal boyalar dert edilmezse alınabilir. Aracın servis geçmişini araştırın ama daha önemlisi tramerden değil sigortacı bir arkadaşınızdan plaka sorgulaması yapın.
Fiyatta bir anda 36 bine inebilir aşağısını zorlayın.
Ben mayıs ayında hatasız 50 bin km'de 2010 concept sw'yi 41 bine sattım. Size referans olabilir.

slhyldz

New member
Satici, far ve yagmur sensoru, 6 ileri vites vs. ne varsa sallamis. Bu tur insanlar malini satmak icin herseyi soylerler. Dikkat et.

yalcin

New member
ilanda 1.6 motion yazıyor ama otomatik başlığında.fotoğrafda görünüyor otomatik olduğu ama benim bildiğim conceptlerde aynalarda sinyal vardı.bunda yok gibi?? telefonu nasıl açmıyorlar onu anlamadım yer belli..görmeden karar vermenizi istiyorlar demekki :D conceptse eğer fiyatı iyi ama...

khf

New member
Benimkini satayım; manuel isterseniz. 2011 model, 33 binde, gümüş gri. sadece arka tamponda lokal boya var.

edit: Ben de otomatik almak istiyorum, satış sebebim budur.

tarikkocaer

New member
Aklı olan 100 yıldan arac almaz. İstoyorsan git gor husrana ugrayip geri donersin. İsi bildigini gorurlerse dogruyu soyluyorlar , o ayrı. Ama sen yine de dikkatli ol. Kia ceed'imi almadan önce orayı cok dolastım , içimde kalmasın diye. Ama temiz araçların sayısı % 3 ü geçmiyor. Onların da fiyatlarını uçuk söylüyolar. Bu benim görüşümdür Allah herkesin gönlüne göre versin.

leonine25

Active member
Bu tür ilanları ya kasıtlı yapıyorlar yada aracı tanımıyorlar. Sahibinden.com da genelde galericiler dolandırıcılık peşinde ancak şuda varki aracı fazla tanımıyorlarsa çok düşük bir ihtimalde olsa sizin için fiyatta iyi oynamalarda oluyor. Ben iki aracımda da güzel indirimler aldım.
Fakat sizinde aracı tanımanız lazım. yoksa ikna etme kabiliyetleri yüksek :)

eagle

New member
Hocam; teklif için teşekkür ederim ancak aile bireylerim otomatik olması konusunda ısrarcılar o nedenle bende otomatik aramaktayım. İlginiz için çok teşekkür ederim araç için pazar akşamı kapora alınmış.

khf

New member
Hocam; teklif için teşekkür ederim ancak aile bireylerim otomatik olması konusunda ısrarcılar o nedenle bende otomatik aramaktayım. İlginiz için çok teşekkür ederim araç için pazar akşamı kapora alınmış.

Ben teşekkür ederim. Kolay gelsin.

khf

New member
Geçici bir ilan olduğu için konu açmak istemedim.

Otomatik Ceed almak için arabayı satmak istiyorum. Alacağım araç satılana kadar benim araba da satılık olacak. Benimki satılmadan o satılırsa ben de ilanı kaldıracağım. Adamlara takas teklifinde bulunduk, kabul etmediler.

Almak istediğim araç şu;

Kia Cee'd 1.6 CRDi Motion 2012 Model 45.000 TL Galeriden satılık ikinci el Gri renk - 186440471

Benim araç da budur:
Kia Cee'd 1.6 CRDi Motion 2011 Model 40.000 TL Sahibinden satılık ikinci el Gümüş Gri renk - 187960043

Benim aracın geçmişi bu sitede zaten mevcut.

İlgilenenlere haber verirseniz sevinirim.

Saygılar.

amorusso

New member
[MENTION=214]rayen[/MENTION] [MENTION=3]aLi[/MENTION] nasil banliyorduk ? :)