ceed e led zenon takan var mı ?

muratt11

New member
Merhabalar
Yeni kasa ceed e , led zenon takan var mı ? var ise led zenon u takarken farın içine sığdımı ?
yani farın arkasında malum kapak var kapak led zenon takıldığında yerine oturuyor mu ?

textilci

New member
Selamlar

ben uzunlara 6000 k xenon uzunlar a h7 led taktirdim eski halojen lere kiyasla çok fazla verim aliyorum uzunlarda ki ledlerle yol isterken şimşek etkisiyle öndeki araç kendini direk yan şeride atiyor

drdilmen

New member
Uzunlarda sorun yok direkt olarak cob LED takabilirsiniz sığıyor ancak kısalara Cob LED sığdırmak için tadilat gerekli. Kısalara sığabilen Cree LED olarak kullanabilirsiniz. Ben o şekilde yaptım. Soğutma kısmı esnek ve katlanabilir olduğu için arka kapağın içine rahat sığıyor. Aydınlarması da gayet yeterli.
Merhabalar
Yeni kasa ceed e , led zenon takan var mı ? var ise led zenon u takarken farın içine sığdımı ?
yani farın arkasında malum kapak var kapak led zenon takıldığında yerine oturuyor mu ?

mabay

New member
Uzunlarda sorun yok direkt olarak cob LED takabilirsiniz sığıyor ancak kısalara Cob LED sığdırmak için tadilat gerekli. Kısalara sığabilen Cree LED olarak kullanabilirsiniz. Ben o şekilde yaptım. Soğutma kısmı esnek ve katlanabilir olduğu için arka kapağın içine rahat sığıyor. Aydınlarması da gayet yeterli.
20170411_094330.jpg20170411_094342.jpg
Merhabalar led Xenon Taktırdım Ama Tırnaklar Olmadığı İçin Yapan Arkadaş Fotoğraftaki Gibi Yaptı Benim Pek Hoşuma Gitmedi Ama Yaklaşık 2 Haftadır Kullanıyorum Bir Sıkıntı Yok.Uzunlara Zaten Tık Diye Oturuyor. Ama Çok Araştırdım Kısalar için Bir Çözüm Bulmadım.:(

drdilmen

New member
Merhaba. Bence olmuş ama sağlamlığı tartışılır. Bir de aydınlatmadan bahsediyorz o yüzden uzun yolda en ufak bir kayma durumunda yolculuğu zehir edecektir. Benim tavsiyem üstteki mesajımda da dediğim gibi bu tarz COB LED yerine Cree LED taktırmanız. Hem daha sağlam hem de biraz daha olsa aydınlatması sizi daha memnun edecektir diye düşünüyorum.
Bahsettiğim LED ler şu şekilde: Sadece örnek olsun diye link veriyorum. Arka kısmı esnek metal olduğu için far içine rahatlıkla sığıyor.

H4 9003 HB2 40W 6000LM CREE LED Headlight LUXEON MZ CHIP High/Low Beam Xenon White 6500K 12/24V Copper Belt H13 9004 / 9007 LED Kit 40W CREE PHILIPS LED Headlight 5th Gen Online with $65.58/Set on Flourishgz's Store | DHgate.com

Ekli dosyayı görüntüle 3109Ekli dosyayı görüntüle 3110
Merhabalar led Xenon Taktırdım Ama Tırnaklar Olmadığı İçin Yapan Arkadaş Fotoğraftaki Gibi Yaptı Benim Pek Hoşuma Gitmedi Ama Yaklaşık 2 Haftadır Kullanıyorum Bir Sıkıntı Yok.Uzunlara Zaten Tık Diye Oturuyor. Ama Çok Araştırdım Kısalar için Bir Çözüm Bulmadım.:(

mabay

New member
Merhabalar.ilginiz icin cok tesekkur ederim.hafta sonu aksam 7 den sonra ankaraya yola ciktim.aslinda isiklandirmasindan cok memnun kaldigimi soyleyebilirm.led xenon un oynadigini ve hareket ettigini yolda da gormedim elimlebde test ettim.ama dediginiz gibi en sagliklisi diger led olacak sanirim.tekrar cok tesekkur ederim.iyi gunler dilerim..

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi