Ceed almayı düşünüyorum Yardım !

cBoi

New member
i30 mu ceed mi diye düşünürken ceed daha ağır bastı ceed almayı planlıyorum arkadaşlar ama aklımda biraz soru var.Almayı planladığım araç şu:
Kia Ceed HB 5K 2012- 1.6 CRDi 128 HP MT kullanıcı yorumları ve teknik özellikleri
Performans ve malzeme kalitesi düşük puan almış.Acaba aracın performans ve malzeme kalitesi ne durumda ? Gidip inceledim aracı fakat kullanmadan çok birşey anlaşılmıyor.

vlknylmz

New member
2013 premium satilir.
0532 421 10 31

Serkan OĞUZ

New member
Hangi paketi aldınız bilmiyorum ancak manuel olduğu için ya consept yada consept plus.İ30 ile arasında seçim yapmak için çok uzun süre düşündüm sonunda Ceed almaya karar verdim ve verdiğim karardan ötürü hiç pişman değilim,bugün yine seçmek zorunda kalsam yine Ceed almayı tercih ederdim.Performans ve malzeme kalitesi neye göre,kime göre düşük puan almış tartışılır? Kalite,performans ve beklentiler kişiden kişiye göre değişen bir kavram bilmemiyorum ancak 2 aracıda gidip kullanmanızı öneririm.Ben her ikisinizde kullandım,kişisel zevk ve beklentilerim sonucunda gerek donanım özellikleri gerekse dizayn ve malzeme konusunda Ceed bana çok daha sıcak geldi.Performansıda yeteri kadar tatminkar ancak yazılım ile çok daha keyifli bir hal alıyor.Ben Ceed Premium paket otomatik kullanıyorum çok memnunum manuel kullanan arkadaşlarında memnun olduğunu duyuyorum.

Berkan

New member
malzeme kalitesi premium bir araç kadar olmasa bile premium sınıf araçlara yakın fiyatının hakkını fazlasıyla verir sıkıntı olmasın okonuda.

performans konusu ise gerçekleri atlamamak lazım araç 1400-1500 kg larda geziyor agırlık olarak bu yüzden ilk kalkısda biraz agır gelebilir ama.belirle hızda giderkenki gaza oturmanda yada ara hızlanmalarda 128 hp fazla fazla yetiyor üzmez hatta yüzünü güldürür sagından gecmeye kalkıpda gaza basınca seni gecemeyenleri gördükce :)