Cam kaldırma modülü

DaNgErS

New member
megane dan sonra aradıgım tek esksiklik :( olursa cok güzel olur,hele bide sunroofta kapanıorsa tadından yenmez :D

efecanmutlu

New member
gerçekten çok güzel olur uyumlu saglıklı bir ürün vardır umarım bizde yararlanırız

Hasan

New member
hepsiburdadan hediye çekim var onu bekliyorum :) 1-2 hafta sonra alıcam ürünü bir aksilik olmazsa. burda paylaşırım resim video.

hasan bekliyoruz
montaj yaparken haber ver bizde geliriz...

Hasan

New member
Alıyım abi yaparız haber veririm.

Emre Akçay

New member
Modül geldi Bülent abi, isterseniz bunu ben takayım ikinciyi sana takarız, uzun sürebilir çünki. Ama yok beklerim diyosan hafta içi benim garajda takabiliriz.
Abi nasıl takıcaksın ki? Hangi modülden aldın? Cenmax'ın felan uymuyor yani. Kendileri de söylüyor bunu.

Hasan

New member
Abi nasıl takıcaksın ki? Hangi modülden aldın? Cenmax'ın felan uymuyor yani. Kendileri de söylüyor bunu.
cenmax ın ki indirmede varsa uymaz, benim aldığım basit linkini yukarıda paylaştım, direkt motora elektrik vericek uymama durumu zor yani. Ayrıca Yusuf Abide taktırmıştı daha önce.

Modül geldi Bülent abi, isterseniz bunu ben takayım ikinciyi sana takarız, uzun sürebilir çünki. Ama yok beklerim diyosan hafta içi benim garajda takabiliriz.
tamam hasan sen programını bozma takarken haber ver müsait olursam gelirim gelemezsem sen tak ikinciyi benim arabaya takarız.

Emre Akçay

New member
cenmax ın ki indirmede varsa uymaz, benim aldığım basit linkini yukarıda paylaştım, direkt motora elektrik vericek uymama durumu zor yani. Ayrıca Yusuf Abide taktırmıştı daha önce.
Cenmax'da indirme yok abi. Yine uymuyor. Yusuf abi DESİ'de taktırmıştı. Farklı bir modül sanırım.

omr_clskn

New member
ındırme ve kaldırma olan modul dırek etaxa baglandıgı ıcın sorun cıkartacaktır. dıgerlerı zaten bı modul degıl. yapan usta bılır ufak bı dıot unıtesı. bunun bı zararı olmaz

[MENTION=6]omurkadir[/MENTION] ikinci sayfanın başında link var hasan almış takacak bizede haber verir bizde alıp hep beraber takarız...

82692057

New member
Camlar tek tusla kaldırma ozellıgı oldugundan bu araclara yanı ceedlere sıstem acısından uyum sağlamıyor. sportage sorentoya oluyor.
ömer bey daha önce size sormuştum benim araca olacağını söylemiştiniz şimdi gördüm ceedlere uymuyo diyorsunuz? (aracım 2012 ceed sw 1.6 crdi motion benim araçta tek tuşla kaldırma özelliği yok)

Hasan

New member
@omurkadir ikinci sayfanın başında link var hasan almış takacak bizede haber verir bizde alıp hep beraber takarız...

Bülent abi ürünü taktım ama 2 günümü aldı :) Bi ara buluşalımda gösteririm ürünü ve çalışmasını beğenirseniz sizede alırız 20 tl.. Resim ve videoda yüklerim en geç yarın.

bugratr

New member
Arabanın bu kadar donanımla gelip cam olayının olmaması ilginç biraz can sıkıcı oldu