Bodykit - 3.projem

AtaDMR

New member
Çok güzel olmuş ya güle güle kullanın :) Arkaya bir ek yaptınızmı? :) vede fiyat ne oldu

Marşpiyeri takınca ön lastik çamurluğunu iptalmi ettiler?

yalcin

New member
teşekkür ederim, arka ekler tek parça değil 2 parça yanlarda kalıyor tek parça olaymış mükemmel olurdu ama yok bulamadık birtürlü fakat onuda daha sonra difüzörle çözeceğiz artık şimdilik böyle alışalım bütçe bitti zaten:)))
Ekli dosyayı görüntüle 2373
unutmadan, ön-yan ve arka tampon eklerine 650 TL verdim boya ve montaj dahil. http://www.spoylercenter.com/ ile çalıştım.

c@n

Super Moderator
Gule gule kullan Yalcin...:)

atilyo

New member
hayırlı olsun yalcın güle güle kullan

ceronimo1978

New member
Cok guzel olmus yalcin. Keyfini cikarma vakti geldi artik. Kazasiz belasiz tumseklere dikkat

ceronimo1978

New member
Son bir tavsiye soyle piano black spor bir spoiler arkadan daha asil durmasini saglar

slhyldz

New member
Yalcin hadi gule gule kullan.
En sonunda yaptin yapacagini.
Bu arada ic dizayna baslarsin artik. Ben ayak aydinlatmalarini yaptim. Hava cok soguk oldugundan montaji yapamadim.
Cok super oldu. Maliyet 10 tl. Aldigim ledlerin rengi gun isigi. Kumandadan acinca tavanla paralel yaniyor. Sonra yavasca sonuyor.
Iceriden tavan lambasini yakincada yaniyor.

yalcin

New member
ilk çiziği attık ön tampon ekini çizdim, nazarlık oldu artık, allta pek görünmeyecek ama içim nasıl yandı :/ bir daha ara sokaklara girmeyeceğim:)

mehilay

New member
teşekkür ederim, aklımda var spoiler ama şuan için biraz keyfini çıkartmak lazım daha sonra belki..
Çok güzel olmuş hocam, tebrikler, güle güle kazasız belasız kullanın inşallah...
Spoiler benim de istediğim bişey (zira bu hafta 17" jantları çaktım), araştırdım biraz ama plastik olarak bulamadım, fiber ürün istemiyorum o yüzden bakınıyorum hala, bildiğin, bulduğun varsa paylaşırsan sevinirim....
Bu arada gördüğüm kadarıyla sizinkiler de 17"...
225/45/17 ye alışmam zor olacak, sarsıntı ve yuvarlanma sesi ranatsız etti baya, bi de sol arka lastik çamurluğa sürttü takar takmaz, 4 kişi idik araçta, arka yük 170 kg falandı diyebilirim, yol bozuktu, biraz sekti ve sürtme sesi duydum, indim baktım hakkaten sürtmüş, inşallah böyle devam etmez yoksa bu sekmeyi azaltmak için spor yay takmam gerekecek sanki...

yalcin

New member
[MENTION=2312]mehilay[/MENTION] Mustafa bey ben 18" kullanıyorum 225/40/18 ebatları ve spor yayla birlikte tam dolu hali ile bile sürtme yaşamıyorum, sizin durum sanırım yolda kasisde aracın hızı ile birlikte yükünde etkisi ile çamurluğa sürtmüş, stock lastiklerle dahi bu başa gelebiliyor ama 18" de bir problem yok bilginiz olsun tekrar söylüyorum, ses bence 16 dan 17 ye pek değişmemiştir, bir kaç sürüşten sonra alışırsınız sese, lastiklerde yeni sizin birkaç yüz km. sonra ses azalacaktır emin olun.

mehilay

New member
Evet sürtme çamurlukta, 17" de lastikler 225 taban olunca, jantlar da orjinale göre daha geniş olunca haliyle dışa çıktı biraz, bugün sanki sese biraz daha alıştım ama geçen cuma eski jant lastikle gittiğim konya yolu pazar günü yeni jant lastikle kesinlikle daha gürültülü idi, arabadan indiğimde artan vibrasyonun etkisini ayak tabanlarımda baya hissettim...:)

yalcin

New member
bodykitin olmazsa olmazı benceee difüzör, haziran sonu gibi nasipse yaptırmayı planladım. benim aklımda birkaç tasarım var, bakalım hangisine karar vereceğiz!