Aracınızın torpidosunu nasıl temizliyorsunuz?

c@n

Super Moderator
Zaten hiç bir yetkili servisten bizim gibi insanlar mutlu olamaz, bizi mutlu edecek titizlikte ve iyilikte iş yapmıyorlar... Hepsi aynı....

Sent from my HTC One X using Xparent Red Tapatalk 2

Srhn

New member
Ynt: Aracınızın torpidosunu nasıl temizliyorsunuz?

[quote author=Touch link=topic=1526.msg47255#msg47255 date=1351078766]
firma kötülemek gibi olmasında bende memnun değilim satış sonrası destek kocaman bir sıfır
[/quote]

firma kötülemek deilde servisten hiç memnnun deilim satıştakiler ilgili alakalıydı ama servis için aynı seyi söyliyemiyeceğim hatalarını duzeltmek yerıne üç kağıt girmesi işin içine can sıkıcı oluyo

Srhn

New member
Ynt: Aracınızın torpidosunu nasıl temizliyorsunuz?

[quote author=josefsalvatini link=topic=1526.msg47254#msg47254 date=1351078693]
Bak iste o konuya yorum yapamam :( ama
Göğüs yok :)
[/quote]

abi yoksada yok desinler beklemenir ama aracı verıorum yok olmadı baska gelmıs senınkını getırecekler gıbı kelımler kullanıldı sonuc ise aynı

congueror_85

New member
Uzun zaman olmuş fakat merak ettim son durum nedir? Ben bir değişim daha talep edeceğim sanırım...

omurkadir

New member
hiçbir yabancı madde sürmeyin torpidoya ve güneşten koruyun bende hiçbir sorun yok maşallah

kerem ceed premium

New member
benim yıkamacı bi arkadaşım var onun iş yerinde çok rahat davranabiliyoruz fakat size önerim cam ve torpido bezlerinizi kesinlikle bagajda muhafaza edip kendi bezlerinizle sildirin ben çok takık biri olduğum için aracın içini camları sunroofu ve sanroofu sonuna kadar açıp aralarını kendim temizlerim kullanmanız gereken bez bence kaliteli mikrofiber bez (şu 5 tanesi 5 tl olanlar değil dikkat) bezi nemli olacak kadar ıslak bırakıp bir kat sildikten sonra iyice yıkayıp nemli olacak ıslaklık kıvamında ikinci kat olarak silerim ve hiç bi şekilde koruyucu parlatıcı matlaştırıcı silikonize vs vs ürün uygulatmam aracım 6 aylık premium ve bi sorun yok

Srhn

New member
benim yıkamacı bi arkadaşım var onun iş yerinde çok rahat davranabiliyoruz fakat size önerim cam ve torpido bezlerinizi kesinlikle bagajda muhafaza edip kendi bezlerinizle sildirin ben çok takık biri olduğum için aracın içini camları sunroofu ve sanroofu sonuna kadar açıp aralarını kendim temizlerim kullanmanız gereken bez bence kaliteli mikrofiber bez (şu 5 tanesi 5 tl olanlar değil dikkat) bezi nemli olacak kadar ıslak bırakıp bir kat sildikten sonra iyice yıkayıp nemli olacak ıslaklık kıvamında ikinci kat olarak silerim ve hiç bi şekilde koruyucu parlatıcı matlaştırıcı silikonize vs vs ürün uygulatmam aracım 6 aylık premium ve bi sorun yok

sorun zaten eski kasaların torpidolarında vardı yeni kasaların torpido malzemesi farklı sanırım

bende 2011 motion var ve allaha şükür hiç bir sorunum yok torpido ile ilgili

aracı ilk aldığımda yıkamacı arkadaşım buna sakın kimyasal sürdürme / sürdürme demişti sadece nemli bez ile siliyorum ve sildiriyorum başka hiç bir madde kullanmadım.