İstek Arabamizin sevmedigimiz yanlari

Bocek06

New member
Bildiğim kadarı ile aşınan direksiyon ve vitesi garantiden değiştiriyorlar. Ama emin değilim.

Gear

New member
Öyle birşey varsa yaptırayim o zaman birde servis dışı yerde bakim yaptirinca garanti den cikiyor mu

reallaz81

New member
Benim aracında direksiyon simidinde soyulma vardı değişim talep ettim ay sonu değişim yapılacak

yns_emre

New member
Arkadaşlar benimde göğüste 2 3 nokta kabarma var onunla ilgili garantiden işlem yaparlarmı ?

rayen

Super Moderator
Servise ugrayıp bilgi almanızı öneririm. Zaten foto olmadan ne söyleyebiliriz ki.

Hoca75

New member
Direksiyonu hissiz bide torpido biraz narin ciziliyor. Bence piyasadaki en yakışıklı Hb :)

fenci

New member
Bozuk yerlerdeki Takur takur ön takım sesi.
direksiyon Confort modundayken daha çok yapıyor.

leonine25

Active member
Farlarındaki led sorunu ve içerisinde oluşan çam ağacı gibi leke sorunu...
Cam tavan perdesinden gelen zorlanma sesi.
Ekonomik ve sarsıntısız motor
Açma kapama modülleri
Arka çamdaki anlamsız fazla kirlenme

Bocek06

New member
Ben göğüsü 1 kere değiştirdim .Değişeli yaklaşık 1 yıl olacak. Tekrardan kabarmaya başladı. Yeniden değişim talebinde bulunacağım herhalde.Biraz daha zamanın geçmesini bekliyorum.

Gear

New member
Benimde garanti bitmeden değiştirme yapapmam lazım viteside degistirmelerini istiycem deri kalmadı üstünde

bugratr

New member
kullanılan iç ve dıştaki malzeme çok kolay deforme oluyor gövdeye çanta sürtünce bile çiziliyor en büyük negatif yanı ....

Berkan

New member
Benimde garanti bitmeden değiştirme yapapmam lazım viteside degistirmelerini istiycem deri kalmadı üstünde
Ben onu 60bin bakımda denedim sordum ama yemedi :D Yüzük terleme vs. cizilme deforme etme nedeninden dolayı, değiştritebilmek biraz zor. enazından ben garantiden bir ton parça değiştirmeme ragmen vitesi katien kabul etmediler :D:cool:.

drdilmen

New member
Ben aracın ses yalıtımından şikayetçiyim. Bilmiyorum benim beklentim de yüksek olabilir ama. Motor sesi neredeyse yok gibi ancak yol sesi 50 km den sonra bariz içerde hissediliyor. Eşimin focusuna göre daha çok. Bu yönden rahatsız olan var mı acaba?

Berkan

New member
Ben aracın ses yalıtımından şikayetçiyim. Bilmiyorum benim beklentim de yüksek olabilir ama. Motor sesi neredeyse yok gibi ancak yol sesi 50 km den sonra bariz içerde hissediliyor. Eşimin focusuna göre daha çok. Bu yönden rahatsız olan var mı acaba?
Lastikler ne oda ciddi derecede fark ettirir

drdilmen

New member
Berkan Bey. Ben de ilk aldığımda lastiklerden şüphelenip hemen lastikleri değiştirdim. Falken 69 DB lik olanlardan taktım. Kısmen azalsa da yine de bence fazla gibi. Çamurluk içi davlumbazlar plastik materyal o yüzden olabilir diye düşünüyorum. Oraya daha önceki araçlarımda yaptığım ses yalıtım kaplaması yapmayı düşünüyorum. Bakalım işe yarayacak mı.
İlginiz için teşekkürler...

Unleashed

New member
Bende 2012 ceed concept vardı, onun alt yalıtımı zayıftı yol sesini çok alıyordu içeri, serviste alt yalıtım yaptırdım yarı yarıya azalttı yol sesini.. Yine 2014 model ceed aldım ama bunda öyle bir sorunla karşılaşmadım. Acaba diyorum 2 sene içinde Kia firması bunun farkına varıp alt yalıtımı geliştirdi mi yoksa aldığım adam mı yaptırdı bilemiyorum ama şuan iyi gayet.

mtb_rider

New member
Bzim aracın üzerinde biriston vardı. 2 hafta önce petlas aldım. Aracın uzun yolda içeriye aldığı ses ciddi oranda azaldı.

Aracımında en sevmediğim yanı çok yakıyor çook :)

yaizm

New member
1. çok yakması
2. kaportanın çok hassas olması
3. koltuk döşemelerinin çok hassas olması
4. direksiyonun tuşları