29 Mayıs-Ankara Tanışma Buluşması

AtaDMR

New member
Evet Ankara için planladığımız buluşmanın yeri ve zamanı netletmiş durumdadır. 29 MAYIS PAZAR GÜNÜ SAAT 16:00 DA ATATÜRK ORMAN ÇİFTLİĞİ "PARK CENTER" MEKANINDA" toplanılacaktır. Otoparkının büyük olması sebebi ile orası tercih edilmiştir.

Beypazarı planı herkesin net bir şekilde okey vermemesi sebebi ile iptal edilmiş olup, yine bir iptal durumu söz konusu olabilmesi durumunda Ankara içindeki bir organizasyonun daha kolay iptal edilebileceği göz önünde bulundurularak bu karar alınmıştır. Aşağıda etiketlediğim üyelerimizin katılım durumlarını belirtmeleri ve kolay iletişim için telefon numaralarını bana iletmeleri gerekmektedir.
@okty Oktay Apay ile birlikte düzendiğimiz bu organizasyon için ikimizlede iletişim kurabilirsiniz.

Gelmesi muhtemel üyeler; @Bocek06 , @ERGE , @argovolkan , @E.Mert , @Unleashed

Facebook grubumuzdanda 2-3 üyemizin katılmasını bekliyoruz. Toplamda yaklaşık 10 kişi olacağız.

Beypazarı etkinliği için uğraşlarından dolayı @fenci Aziz abime teşşekkür ediyoruz, umarım ileriki zamanlarda bu buluşmamızıda gerçekleştiririz.

Son düzenleme:

AtaDMR

New member
[MENTION=214]rayen[/MENTION] Rasim abi geliyorsun değil mi? :D

rayen

Super Moderator
Evde hafta sonu Ankara dışı bir program konuşuluyor, o program gerçekleşmezse gelirim.

bugratr

New member
İç işlerinden izin alırsam katılacağım.

OzgurGunes

New member
İyi günler, bana atılan mesajı yeni gördüm, eğer vaktim olursa bende katılmak isterim :)

ERGE

New member
Pazar 16/00 da ordayım:) İptal olursa lütfen haber verin çünkü şehir dışından katılacağım.

AtaDMR

New member
Yarınki etkinliğimizde herkes saat 16:00 da orada hazır bulunacağı şekilde gelmeye çalışmalıdır. Ben ve oktay abim 1 saat öncesinden orada olacağız küçük ayarlamaları halledeceğiz. Yarın görüşmek üzere ekip :D Hava yağmurlu gözüküyor önleminizi almayı unutmayın

rayen

Super Moderator
Beyler birisi bana tam konum bilgisi atsın. Çifliğin İstanbul yolu tarafından girişi kapalı bildiğim kadarıyla.
0505 519 66 53

AtaDMR

New member
Rasim abi Whatsapp tan konum atmaya çalıştım ama program bulmadı senin numaranı, eskişehir yolundan gelebilirsin çukurambar kavşağından söğütözüne dönersin bu ato ve ak partinin binalarının olduğu taraf oradan sarayın önünden geçer alt geçite girip çiftliğe dönersin diye düşündüm, Tam konum olarak doğatanın orda köşedeki büfeyi sağına al virajı dün dümdüz çık sağ tarafta büyük otoparklı yer

Son düzenleme: