2013 Model, Benzinli ve Tiptronik Cee'd'imi satıyorum.

Ahmet_Ugurlu

New member
Aracınız full paket değildir. Kia ceed modelinin full paketi premium dur. Lütfen alıcıları yanlış bilgilendirmeyiniz.
hayırlı satışlar

Ahmet_Ugurlu

New member
Merhabalar.
Araçta kaza,boya,hasar kaydı veya herhangi bir kusur
bulunmamaktadır."
Yıllık yağ bakımı 3 Ocak 2015'te Bursa Kia Şentürkler'de yapıldı. 5 yıllık garantisi devam etmektedir.
Sunroof hariç
full paketlidir. Ekstra olarak kırmızı kaliper boyama, park sensörü, cam filmi ve parlak siyah tavan kaplaması uygulanmıştır.

İlgilenenler için ilan linki: Kia Cee'd 1.6 Concept 2013 Model 52.750 TL Sahibinden satılık ikinci el Beyaz renk - 196691070

Ekli dosyayı görüntüle 2343
BENİM ARACIM FULL PAKET PREMİUMDUR. benim aracımda sizin aracınızın paketine ek olarak;
otomatik kendi kendine parketme
geri görüş kamerası
cam tavan
dokunmatik ekranlı navigasyonlu MP3/cd çalar
hayalet gösterge
elektronik park freni
elektrikli hareketli ve elektrikli bel destek ayarlı sürücü koltuğu
ve hatırlayamadığım birkaç özellik daha olmak üzere Özellikleri vardır. Ama siz Sahibinden.com ilanınızda ve burada sunroof Hariç full paketidir yazmışsınız ve olmayan birkaç özelliği işaretlemişsiniz.

rayen

Super Moderator
İlanlarda full donanım yazmak adet oldu. Hatta full + full yazmak daha moda. Bunu araştırmak alıcının görevi. Bir aracı sadece satıcının beyanına göre alan biri varsa, varsın ceremesini çeksin. Çok takılmamak lazım. Ha bu arada yıllarca araca binip de özelliklerini bilmeyen insanlar tanıyorum. :)

Gökhan Turunç

New member
Hayırlı satışlar.
Benim bildiğim şuan benzinli Cee'd ler için sadece Comfort donanım var. Üst donanım paketlerinde satış yok. 2013 yılında Concept vardı demek ki.

leonine25

Active member
BENİM ARACIM FULL PAKET PREMİUMDUR. benim aracımda sizin aracınızın paketine ek olarak;
otomatik kendi kendine parketme
geri görüş kamerası
cam tavan
dokunmatik ekranlı navigasyonlu MP3/cd çalar
hayalet gösterge
elektronik park freni
elektrikli hareketli ve elektrikli bel destek ayarlı sürücü koltuğu
ve hatırlayamadığım birkaç özellik daha olmak üzere Özellikleri vardır. Ama siz Sahibinden.com ilanınızda ve burada sunroof Hariç full paketidir yazmışsınız ve olmayan birkaç özelliği işaretlemişsiniz.

Hayalet göster ne oluyor hocam...

Ayrıca daha önce premiumdaki tüm özelliklere sahip araç kullanan biri olarak şunları söyleyebilirim.

elektrikli ısıtmalı koltuklar = kış ayı hava buz gibi aracı çalıştırıp dışarıda koltukların ısınmasını bekleyecekseniz diyecek bir şey yok.Zaten bir süre sonra vücut ısınız koltukları ısıtıyor :)
koltuk ayarını da zaten kendim kullanıyorsam bir kere yapınca bitiyor iş.Sonra düğmeler küf tutuyor orada
otomatik park = Aktif olarak kullanabilen bir arkadaş varsa ise bildirsin de kıymet vereyim.
elektronik el freni = Sacede elinizin altındaki kol yok oluyor.Yeni ceedlerdeki manuel el frenide çok büyük değil.

yani bana göre çokta gerekli değil. Para cebimde duramıyor da illede çıkacağım diyorsa ancak o zaman alınabilir bence...
Ayırt edici en iyi özellik cam tavan ve jantlar gibi görünüyor. Gündüz farları mevcut gibi araçta.

Şimdi benim aracım full değil mi :)

leonine25

Active member
İlanlarda full donanım yazmak adet oldu. Hatta full + full yazmak daha moda. Bunu araştırmak alıcının görevi. Bir aracı sadece satıcının beyanına göre alan biri varsa, varsın ceremesini çeksin. Çok takılmamak lazım. Ha bu arada yıllarca araca binip de özelliklerini bilmeyen insanlar tanıyorum. :)
Rasim abi premium almayı düşünen biri olarak söyle soru yönelteyim ..yukarıdaki yazıma göre benim aracım full değil mi şimdi... :) Bana kalırsa premiumlar full+full olanlar :)

full yada full+full neye kime göre bende göreceli bir kavram premium dolu bir araç ama bana göre full bir araç değil

şerit takip sistemi var mı mesela
yada hafızalı koltuktuklar
kafalıklar dahil multimedya sistemi+kendi içinde buffer falan
sürücü yorgunluk algılayıcı
öndeki araç fren yapınca oda duruyormu
Audi de vardı sanırım telefondan bir uygulama ile aracı otoparka gönderip tekrar çağırabiliryorsunuz
orjinal body kit falan
...

aklıma gelmeyen bir çok donanım var bu işin sonu yok bence aracın full yada full+full olması için aklınıza gelen gelmeyen herşeyin olması lazım. o aracıda 80.000 liraya kimse satmaz... :)

Bu arada 2 hava yastığı ile hidrolik direksiyonu full sanan adamlarda var.

Gökhan Turunç

New member
Full + full saçma bir ibare zaten; genel olarak söylüyorum... Hatta neden Türkçe kullanmıyoruz? "Dolu Paket"

Şimdi asıl konuya gelirsek; yeni kasa Cee'd`lerin en alt donanımlısı bile dolu. Yani dijital klima vs bunlar hep var. Ancak kendi kategorisinde bakarsak Concept donanım paketinde ki bir araç için "Full + Full" demek yanlış olur. Zira daha üst donanım paketleri var :)

Aynı şey Concept Plus için de geçerli. Şuan en ihtişamlı paket "Premium"; yarın bir gün "Premium Plus" çıkar o zaman görürüz :)

slhyldz

New member
Aynen katılıyorum. Gırtlağına kadar dolu diyorlar. NE var bu ceed'te bende anlamadım. Her araçta olan şeyler var. Dijital klima, hız sabitleme vs. Koltuk ısıtma bile koymamışlar. Hız kontrol sisteminde wolsvagen gibi kendisi fren yapıp tekrar hızınıda artırmıyor. Arkadaşlar bu kadar abartmayalım. Bu araba 2012 yılında iyiydi ama şuanda çok ger kaldı. İlave gelen hiçbirşey yok.
full yada full+full neye kime göre bende göreceli bir kavram premium dolu bir araç ama bana göre full bir araç değil

Audi de vardı sanırım telefondan bir uygulama ile aracı otoparka gönderip tekrar çağırabiliryorsunuz
orjinal body kit falan
...

aklıma gelmeyen bir çok donanım var bu işin sonu yok bence aracın full yada full+full olması için aklınıza gelen gelmeyen herşeyin olması lazım. o aracıda 80.000 liraya kimse satmaz... :)

Araçları gömmeyelim yada küçümsemeyelim gerçekten piyasadaki çoğu araca göre (fiyat olarak) dolu bir araç ben full kısmına takılıyorum.

bizim neslin hayal gücü geniş "kara şimşek" ile büyüdük biz arabanın uçması lazım :p:p

bu arada konuyu da katlediyoruz.

Arkadaşım hayırlı satışlar.....

Berkan

New member

orjinal body kit falan
...

acılan ilan benzinlide en dolu secenek o aslında yanlış değil..

onun dısında.

ona bakıcak olursak icinde tv buzdolabı internet falanda yok. :) her markada olan şeyleri tek çatı altında toplayınca full full + full gırtlak gibi deyimlendirmek olmaz.

Kia yada x marka Türkiye'ye bu araçı en dolu diye hangi sekilde getiriyorsa bizim icin en dolusu/donanımlısı odur.

--

full+full sacma bir deyim ama mantıklı kısımları var.

mesela vw için highline donanım bakarsak en dolu donanım paketinin adı. ama bununda opsiyonları var. yok sunroofu, metalik rengi, ergoactive koltukları, vs vs diye gidiyor.

bunların hepsini dolduracak siparisi gecicek babayigit varsa full+full denmesi gayet mantıklıdır

acılan ilan benzinlide en dolu secenek o aslında yanlış değil..

onun dısında.

ona bakıcak olursak icinde tv buzdolabı internet falanda yok. :) her markada olan şeyleri tek çatı altında toplayınca full full + full gırtlak gibi deyimlendirmek olmaz.

Kia yada x marka Türkiye'ye bu araçı en dolu diye hangi sekilde getiriyorsa bizim icin en dolusu/donanımlısı odur.

--

full+full sacma bir deyim ama mantıklı kısımları var.

mesela vw için highline donanım bakarsak en dolu donanım paketinin adı. ama bununda opsiyonları var. yok sunroofu, metalik rengi, ergoactive koltukları, vs vs diye gidiyor.

bunların hepsini dolduracak siparisi gecicek babayigit varsa full+full denmesi gayet mantıklıdır
yanlış anlaşılması konu full+full olunca göreceli bir kavram olduğunu belirtmek istedim. yoksa evet ceed gerçekten dolu bir araç

rayen

Super Moderator
Rasim abi premium almayı düşünen biri olarak söyle soru yönelteyim ..yukarıdaki yazıma göre benim aracım full değil mi şimdi... :) Bana kalırsa premiumlar full+full olanlar :)
Full göreceli bir kavramdır. Bülent de belirtti. Kime göre, neye göre?
Bence full yazmak yerine aracın donanım seviyesinin (Concept vs.) adının yazılması yeterlidir. İsteyen özelliklerini tek tek yazar.
Ben zaten bunlara takılmıyorum, isterse uçuyor yazsın. :D

dellobaltino

New member
Kia ceed icin full demek premium model demektir. Concept yada concept plus sahibi biri aracini full diyerek satmaya calisiyorsa kurnazlik yapiyor demektir.

HARUN

New member
Kia ceed icin full demek premium model demektir. Concept yada concept plus sahibi biri aracini full diyerek satmaya calisiyorsa kurnazlik yapiyor demektir.
kurnazlıkla alakası yok afedersinizde alan kişi salakmı görmicekmi aracın full olup olmadığını , donanımlarını pek bilmiyorumda benzinlide en dolu paket buysa araç full demektir bence .

alperky5054

New member
Arkadasın dedıgı benzınlı dızel degıl benzınlılerınde bıldgm kadarıyla sunroff yok bıtek led var ve otomatık vıtes yada sunroff var bana denk gelmedı veya bılmıyorm yanlıs anlasılmasın bnce premıuma 83000 tl verılmez zaten :) 320d alırım 2011 felan :) hıc degılse derim almana bınıyoruz :)

raskaa

New member
işlerimden dolayı bilgisayara bakamıyordum. bu akşam girebildim.
öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum. kısa bir açıklama yapmak istiyorum.

ben kia'dan pek anlamam. kia'dan anladığım kadarıyla aracımı tanıttım ve özelliklerini beyan ettim. insandır, hata yapar; olmayan bir-iki özelliği BİLMEDEN işaretlemiş olmam veya ilanımın ilgi çekmesini sağlamak için yazdığım "full" kelimesinin(akabinde sunroof harici full demiş olmamın) bu kadar tepki toplayacağını düşünmemiştim. masumane ilanımı "kurnazlık" olarak yorumlayan zihniyetinizi sorgulamayacağım, haddim de değil zaten.

iyi akşamlar.

leonine25

Active member
işlerimden dolayı bilgisayara bakamıyordum. bu akşam girebildim.
öncelikle değerli yorumlarınız için teşekkür ediyorum. kısa bir açıklama yapmak istiyorum.

ben kia'dan pek anlamam. kia'dan anladığım kadarıyla aracımı tanıttım ve özelliklerini beyan ettim. insandır, hata yapar; olmayan bir-iki özelliği BİLMEDEN işaretlemiş olmam veya ilanımın ilgi çekmesini sağlamak için yazdığım "full" kelimesinin(akabinde sunroof harici full demiş olmamın) bu kadar tepki toplayacağını düşünmemiştim. masumane ilanımı "kurnazlık" olarak yorumlayan zihniyetinizi sorgulamayacağım, haddim de değil zaten.

iyi akşamlar.
Hocam konu ceed donanımlarına geldi sizin konunun dışına çıktı... Full donanım,extra,konfor paket,teknoloji paket,aksesuar vb birsürü seçenek var piyasada. Burada literatüre göre konuşacaksak kimsenin yazdığı doğru değil. Araç için olmazsa olmazlar var birde konfor güvenlik için ek donanımlar var. Ceed premium kullanıyorum artı olarak body kit uyguladım ,yazılım yaptırdım,dvd sistemi kurdum vb ee şimdi ne oldu aracın donanımı ? en üst donanım sınıfında bile opsiyon diye birşey varya adamlar yanlışlıklamı yazmış?
Ceed plus bir araçta olmazsa olmaz diyebileceğimiz herşeyi kapsıyor bence(anahtarsız çalıştırmada olsa idi tam olacaktı). Bunun üzerinde tercih edilecek tek nokta sınıf yükseltmesidir.Kasa büyüyecek hacim artacak . Başka türlü harici tüm özellikler gereksiz bence.

Kurnazlık kelimesi içinde kullanan arkadaş tarzından dolayı herzamanki gibi ağzından kaçırmıştır ama açıklama yapacaktır.