2013 Kia ProCeed 1.6L CRDİ Premium

rayen

Super Moderator
Ynt: 2013 Kia ProCeed 1.6L CRDİ Premium

Hayırlı satışlar.
İlanınızda aracınızın özellikleri yerine mevcut durumunu yazarsanız daha çok ilgilenen olur.
Ayrıca merakımdan soruyorum, aracınızı hangi ayda kaça aldınız. Özel mesajla bilgi verirseniz sevinirim. Tekrar belirteyim aracınıza talip değilim sadece merak. :D:D:D

bir.mann

New member
Güzel araç fakat o paraya Sportage şahsi tercihim olur.

leonine25

Active member
Oynanmış fotoğraflar ilanınızın gerçekliğini zedelemiş diye düşünüyorum... Alıcılar fotoğrafı olduğu gibi görmek ister..
Yinede tercih size ait...

Ben aracımı 1 ay önce aldım kusursuz sorunsuz... Üstelik multimedia cihazı üzerinde 24000km de... 55.000tl...
67.500tl bu sınıf araçlar için biraz fazla gibi... Liste fiyatı yüzünden satış yapamıyor zaten kia..
yinede araç senin istediğin fiyatada satmaya çalışabilirsin arkadaşım...

Şimdide Hayırlı satışlar

Çaça

New member
öncelikle yorumlarınız için teşekkürler

sadece ilk fotoğrafda oynama yaptım oda ilan fotosu alıcada merak uyandırması için diğer fotolarda oynama yoktur sadece netleştirme var .

aracınız concept plus gördüğüm kadarıyla premium paketiyle 5-6.000 lira fark ediyo . ama 55 lira güzel fiyat hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin .

benım fikrim kianın liste fiyatından araba satamaması değil ... ceed klasmanında golf olsun scirocco olsun megan cupe olsun ceed den daha pahalıyo satılıyo ve doluluk konusunda ceed ın yanından geçemezler bence kia arabalarının lansmanlarını türkiye piyasasında iyi yapmamasıdır . kia nın hala türkiye piyasasında marka değeri ve 2. eli diğer rakiplerine göre azımsancak durumdadır .sahibinden de emsallerinin 3 aşağı 5 yukarı bu fiyatta olmasıdır .

bir.mann

New member
sportage yeni kasalar 80.000 den başlıyo 2. elleri
En üst versiyon düşünmüyorum, zaten Spo Premium ikinci elleri de 75'e falan bulunuyor. Karşılaştırma yapmak yersiz zaten ikisi çok farklı araba, ben sadece sizin aracınızı da çok beğendiğimi fakat alamayacağımı belirtmek istemiştim. :)

yalcin

New member
sn. çaça kusura bakmada 4 fotoğrafdada efekt var göz var şimdi söylemeden geçemedim özür dilerim tekrar..özellikle 4. fotoğraf garaj içinde çekilmiş belli efekt yediği. neyse..hayırlı satışlar olsun!..

Çaça

New member
fotoraflardan sürekli olumsuz yonde yorum aldıgım için ve yorumlarınızı dikkate alarak fotorafları değiştirdim umarım bole olmuştur ..

leonine25

Active member
öncelikle yorumlarınız için teşekkürler

sadece ilk fotoğrafda oynama yaptım oda ilan fotosu alıcada merak uyandırması için diğer fotolarda oynama yoktur sadece netleştirme var .

aracınız concept plus gördüğüm kadarıyla premium paketiyle 5-6.000 lira fark ediyo . ama 55 lira güzel fiyat hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin .

benım fikrim kianın liste fiyatından araba satamaması değil ... ceed klasmanında golf olsun scirocco olsun megan cupe olsun ceed den daha pahalıyo satılıyo ve doluluk konusunda ceed ın yanından geçemezler bence kia arabalarının lansmanlarını türkiye piyasasında iyi yapmamasıdır . kia nın hala türkiye piyasasında marka değeri ve 2. eli diğer rakiplerine göre azımsancak durumdadır .sahibinden de emsallerinin 3 aşağı 5 yukarı bu fiyatta olmasıdır .
Hocam fotoğraflar şimdi güzel olmuş :) Proceedle consept plus arasında fark olduğu kesin. Savunmuş olduğunuz sınıfındaki diğer markaların fiyatlarının ve donanımlarının ceed ile iyi veya kötü kıyaslanamayacağı kısmına gelinde. Manevi olarak haklısınız. Ancak maddi yönden o araçların ceed donanımındaki fiyatları 100.000tl ye yakın hatta geçiyor... Ha stratejiniz onları alama gücü olmayanlardan istediğiniz parayı talep edip satmaksa olasılık azda olsa vardır. Gerçi 2000 tl indirim yapmışsınız :) Hocam vaktin varsa acil paraya cevirmen gerekmiyorsa daha yüksekte yazabilirsin... Ama şunuda unutmamak lazım .Alıcılarda ceede okadar para vereceğime 5-10 daha verip diğerlerinden alırım diyor ..
Piyasa serbest biz sitedeki kardeşlerin olarak yorum yapıyoruz sadece...
Tekrar hayırlı satışlar...