2013 Kia Cee'd Sporty Wagon

haykol

New member
Ynt: 2013 Kia Cee'd Sporty Wagon

İnceledim, çok güzel olmuş. Tek kelime ile harika. SW ama sanki SW gibi durmuyor. Ve resmen sınıf atlamış, ben D segmentiyim diyor. Acilen biraz fazladan para kazanıp değiştirmem lazım... ;)

amorusso

New member

Abi D segmenti fiyatina c sinifi diyor musunuz yani ? :)

akenatons

New member
Hâla arkaya havalandırma kanalı koymuyorlar mi

haykol

New member

[quote author=amorusso link=topic=1720.msg46036#msg46036 date=1349127469]
Abi D segmenti fiyatina c sinifi diyor musunuz yani ? :)
[/quote]

Merhaba, bunu söylerken Kia Ceed SW pahalı mı demek istediniz? Bence değil, aşağıdaki D segmenti fiyatlarıyla kıyaslarsanız, çok ucuz.

Passat Variant 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Comfortline 71.900 TL
Passat Variant 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Comfortline 80.300 TL
Passat Variant 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Highline 84.500 TL
Passat Variant 1.6 TDI 105 PS BlueMotion Technology Tiptr. DSG Highline 93.300 TL

Üstelik bunlara bile opsiyon diye fiyatın üzerine artı para yazıyorlar.

Metalik Renk 1.150 TL. Elektrikli Açılır Panoramik Cam Tavan 2.800 TL.

Yeni Ceed SW en üst donanımın liste fiyatı 60.900 TL. Pazarlıkla 58-59'a alınır. 128 beygirin sürüş zevkinden de mahrum kalmayız. ;)

amorusso

New member

Oncelikle su beliteyim, herkesin fikrine ve secimine saygim sonsuz.
---
D sinifi gibi olmus dedidiniz ya, bende orda kinaye yaptim aslinda, lafin devami soyle olacakti :
d segmenti fiyatina c sinifi mi ? c sinifi fiyatina d segmenti kalitesi mi ?
--
SW yi bende cok bekledim, resimleri gorunce vay canina, gercegini gorunce eh iste diyebildim sadece,
Ayrica yeni sw de su an satilan en ust paket concept plus, premium versiyonun pahali kalir diye getirmek istemiyorlar. Benim aslinda almak istedigin en ust paket , o gelene kadar maalesef sw yolu gozkumuyor.
---
128'lik yeni jenerasyon Euro 5ten de fazla umitli olmamak lazim, motor bayagi bir torpulenmis euro 4'e gore,
sakin kullanimda idealdir, ama kullanim zevki ariyorsaniz euro 4 manuel her zaman en iyisidir.

argovolkan

New member

[quote author=akenatons link=topic=1720.msg46051#msg46051 date=1349167709]
Hâla arkaya havalandırma kanalı koymuyorlar mi
[/quote]
harbiden yaa..Premium paketlerde vardır belki...

akenatons

New member

Dizelde çift kavramalı otomatik şanzuman gelmediği sürece bundan sonraki aracım ceed olmayacak malesef. Yakıt ciddi anlamda sıkıntı oluyor.

c@n

Super Moderator

Bilinen yakın zamanda dizel de çift kavrama gelmeyeceği. Ama çalışıyorlardır mutlaka. Yakıt olayı evet tork konvertörlü şanzımanlarda biraz sıkıntı ama yeni ceedler 6 ileri. Bunun neticesinde de biraz daha ekonomik.

Brkcn

New member
Bizde bugun bir tane sw premium arac aldik gul-al ve yusuf abim sagolsun uygun fiyata guzel bir arac daha almis olduk benim de artik hb verip yeni proya gecme vaktm gelmis gorunuyor :D

rayen

Super Moderator
Bizde bugun bir tane sw premium arac aldik gul-al ve yusuf abim sagolsun uygun fiyata guzel bir arac daha almis olduk benim de artik hb verip yeni proya gecme vaktm gelmis gorunuyor :D
Biz alamadık daha. Size hayırlı olsun. Güzel günlerde kazasız, belasız kullanın.
Ben de kaç saattir düşünüyorum kia bayileri ile ilgili konu açıp açmamayı. Mar'dan Turgay kardeşim, Ersu'dan Mehmet Kardeşim ve Gül Al'dan konuştuğum hanımefendi hariç kia bayilerini niteliksiz kişiler işgal etmiş (racona uygun konuşucam da ayıp olmasın diye konuşmuyorum.) Neredeyse Türkiye bayilerinin yarısını aradım. Yakında bizzat Slovakia bayilerini arayacağım.
Hele tek kar'dan Burcu hanıma 3. kia yı alıyorum Çelik Motor'un yüzde 2 indirimi var, sizin indiriminiz ne olacak diyorum. Yok öyle bişey diyor. Çelik motor diyorum, sizinle dalga geçmişler diyor.
Yahu bu Çelik Motorun sahibi kimse birisi bana telefonunu versin, mailini atsın. Yani benim aleyhime bu kadar adam çalışacak, ben de onlara ekmek yedireceğim. Resmen kafayı yerim yahu.
Derin nefes aldım kendime sabır diledim, beklemeye geçtim.
Valla bu Yusuf olmasa Türkiye Kia zarar edecek. Şimdilik yuh diyorum, başka bir şey de demiyorum.

Burak'dan hayırlı olsun kazanız belanız kullanın
Rasim abi maalesef öyleler insanı deli ederler....

c@n

Super Moderator
Hayirli olsun... kazasiz belasiz insallah...

TeamPASAOGLU*