2013 Ceed almak istiyorum sorum var

djdigy

New member
Merhaba herkese,

Aracı bir arkadaş gösterince aşık oldum ve almalıyım diye düşünüyorum. Otomatik vites 2013 premium ceed düşünüyorum sorularım olacak cevaplarsanız sevinirim.

1-Arkadaşın otomatik 2013 ceed premium'u 6 ileri vites bugün denedik. Ben 5 sanıyordum. Hangi model kaç vites biraz kafam karıştı.
2-Bu araçların yazılımla 160 beygire getirilebildiğini söyledi arkadaş. Bu garantiyi devre dışı bırakıyor mu ve servisler mi yapıyor?
3- 2. el alırken bu araçta en çok nelere dikkat etmeliyim?

Teşekkürler:)

Berkan

New member
Merhaba herkese,

Aracı bir arkadaş gösterince aşık oldum ve almalıyım diye düşünüyorum. Otomatik vites 2013 premium ceed düşünüyorum sorularım olacak cevaplarsanız sevinirim.

1-Arkadaşın otomatik 2013 ceed premium'u 6 ileri vites bugün denedik. Ben 5 sanıyordum. Hangi model kaç vites biraz kafam karıştı.
2-Bu araçların yazılımla 160 beygire getirilebildiğini söyledi arkadaş. Bu garantiyi devre dışı bırakıyor mu ve servisler mi yapıyor?
3- 2. el alırken bu araçta en çok nelere dikkat etmeliyim?

Teşekkürler:)
1-2013lerin alayı 6ileri tork konvertörlü.eski kasa 4 makyajlı kasa 7 ileri otomatik.

2- hatta fazlası bile olabilir 160'dan.çok muhtemel bırakacaktır.

3- concept plus veya premiumsa fardaki ledlerdeki ısıgın titreyip titremediğine baktırın. bide renk olarak kırmızısıysa tamponlarda vernik atıkları vamrı yokmu kontrol etmek yeterlidir