2012 kia pro ceed con. Ekstrali :)

josefsalvatini

Yasaklı Üye
Herkes istediği fiyatı yazabilir arkadaslar sorun değil unutmayın ki her seyin bir alıcısı vardır ...

Bora yalnız benim şahsi düşüncem 41 çok iyi rakam bir arabanın alıcısı çıktığında vereceksin sonra malesef o rakamları görmüyor

Not 42 yeni kasa ceed suan zor

boca

New member
Yusuf abi 2 tane arkadasim sabit rakamlarda istiyor ben dedigm fiyatta satcam uzerinden bisey sokmekle ugrasmak istemiyorum :)

HARUN

New member
Mal sahibi isterse 60 yazar serbest piyasa alan alır almayan almaz .....

ceronimo1978

New member
Valla cocuk olmasa sat mevcutu al bunu yapardim. Arac 10 numara

boca

New member
Arabayi satiliga koydum ortalik curcuna oldu ') asure misali

MuSTaNG

New member
Reklamın iyisi kötüsü olmaz artık araban ünlü oldu bi kaç güne satılır :p hayırlı satışlar umarım istediğin fiyata satılır :)

boca

New member
Walla fenomen oldu araba ') hayirlisi artik

MuSTaNG

New member
42'ye yeni ceed alınabiliyor yazan ben değilim sadece 42'ye yeni ceed yerine full pro ceed alırım dedim ama arkadaş bulun diyince bende baktım buldum :) Km konusu kişiye göre değişir tabii saygı duyarım..

Snaan

New member
:) ben tüm ilanlar öyle koyuluyor demedim zaten ama 2012 model yeni kasa alınabiliyor. sürekli olarak ilan kontrol ediyorum ve sık sık rastlıyorum. samimi olarak '42ye arıyorum' diyen varsa ilk yazan bu arkadaşın gösterdiğini alsın ondan sonrakilere de ben şahsen yardımcı olurum araç bulma konusunda. dalga geçerek söyleyenler de çıkıp delikanlı gibi özür dileyebilir.

konu sahibi arkadaşa;
proceedin en dolusu şuanki boş dediğiniz araçtan daha düşük donanımda ve kalitede. ben başta da dediğim gibi kolayca satmanız için yaklaşık ederini söyledim. burada iyi bir arkadaşlık ortamı var herkes birbirine faydalı olmaya çalışıyor. yaptığınız masraflar sadece meraklısına hitap eder. yusuf abinin dediği gibi 41 çok güzel bir fiyat aracınız için hemen satın bence de.