2012 Ceed konusunda yardım

eXLoRD

New member
arkadaşlar kısmetse 2012 model comcept plus donanım Ceed 1.6 dizel manuel araç almayı düşünüyorum bir araç buldum cam tavanlı değişen vs herhangi bi parça yok 1 parça boyası var 500tl kadarda kaydı çıkıyor araç 80.000 kmde fiyat olarakta 51.000 tl isteniyor şuanki piyasa durumuna göre fiyatı nasıldır bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevirim birde 80.000 km çivarlarında ağır bakım olarak yapılması gereken herhangi bişey varmıdır?

Son düzenleme:

Bestgti80

New member
premium otomatik bak derim

Berkan

New member
Premium manuel yok ama :) bence fiyat başarılı hatta 50 ye bağlarsanız dahada hoş olur

eğer yapıldıysa 75bin'de bakıma girmiş olması gerekir, 15er bin aralıklı bakımlar yani bir sonraki 90 bindedir.

yanlıs bilmiyorsam ağır bakımı 90binde olacaktır. aşagı yukarı değişecekleri ve kabaca masrafı kia.com.tr'ye girip üst menüdeki kia sahipleri / servis bakım / bakım konfigratöründen görebilirsiniz.

kopyaladım burayada 90 bin için

1.200 TL

Değişen Parçalar
  • * Hava Filtresi
    * Yakıt Filtresi
    * Castrol 5W/30 Edge Pro. Motor Yağı
    * Yağ Filtresi
    * V Kayışları ve Rulmanlar
    * Termostat
    * Antifiriz
    * Fren ve Debriyaj Hidroliği
    * Polen Filtresi
    * Sarf Malzemeler
    * Periyodik Bakım İşçiliği

* Periyodik Bakımlara , Sarf Malzemeler dahil edilmiştir.
Sarf Malzemeler; Karter Tapası, Karter Tapa Pulu, Fren ve Balata Spreyi ve Atık Filtre Bedeli’ ni içermektedir.

* Bakım konfigüratörünün vermiş olduğu fiyat bildirimleri, Kia Yetkili Servisleri’ nde yapılan, Periyodik Bakım çizelgesine göre hazırlanmış, tavsiye niteliğindeki fiyatlardır.

Kia Yetkili Servisleri, kendi bakım fiyatlarını belirlemekte serbesttir.

turkeril

New member
Bana fiyat uygun geldi, ilanlara bakarsak fiyatların yazdığınızla alakası yok. Renk ne bu arada?

eXLoRD

New member
Araç gümüş gri aracı bugün gidip aldım ceed e ilk defa bindim önceki aracım megane 3 tü yolda beni bayağı memnun etti araç servis bakımlı dediğiniz gibi 90-95.000 gibi bakımı var bakıma daha 13.000 km var bakımları ve muayene yeni yapilmis

Berkan

New member
Araç gümüş gri aracı bugün gidip aldım ceed e ilk defa bindim önceki aracım megane 3 tü yolda beni bayağı memnun etti araç servis bakımlı dediğiniz gibi 90-95.000 gibi bakımı var bakıma daha 13.000 km var bakımları ve muayene yeni yapilmis
hayırlı olsun benimkiyle aynı renk :) yağını suyunu verin üzmez sizi :D

hakan26

Member
aracınız hayırlı olsun,güzel günlerde kullanın..

eXLoRD

New member
arkadaşlar birde forumu araştırıken 2012 model ceedlerde abs devreye girmesiyle ilgili bi sıkıntı varmış sanırım bu nasıl bi problemdir bilgisi olan bana açıklayabilirse sevinirim eğer böyle bi durum varsa servisler yazılım güncellemesi vs. konusunda yardımcı oluyorlarmı?