2011 SW Ceed Aldım Concept Plus CRDI OTM.

bitmap

New member
arkadaşlar herkese merhaba. Öncelikle kaliteli paylaşımlar ve doyurucu bilgilerle hakikaten bu marma ve modelin forumu çok yararlı oluyor emeği geçen herkese teşekkürler.
Uzun araştırmalar sonucunda 2011 kasa SW Ceed otomatik CRDI aracımı geçen hafta aldım. 110.000 Km de 2 parça boyalıydı değişeni yoktu yetkili servis bakımlı (eresin topkapı) istanbul şartlarına göre oldukça temiz kullanılmış, motor ve yürüyeninde problem olmayan bir aarac nasip oldu. 40.000 TL ye anlaştık bu donanım ve özelliklerde diğer marka modellerde başka bir seçenek SW için pek yoktu. Megane ST 1.5 EDC arasında çok gidip geldim ama 7-8 binlira farklar çıkıyordu.
İlk izlenimlerim oldukça olumlu. Konfor, genişlik, ve donanım olarak önceki aracımdan (nissan note) bir hayli farklı ve akıcı. Forumdan yalçın arkadaşında sağolsun yardımıyla Cyclone Navigasyon taktırdım bu hafta ön konsola çok farklı bir hava kattı. Otomatik ilk defa kullanıyorum ve haliyle alışmaya çalışıyorum. Takıt tüketimi 9-9.5 lerin alına bir türlü inmedi bir miktar fazlaca yakabileceğini düşünmüştüm ama bu değer açıkcası biraz şaşırttı. Sanırım kış şartları, yoğun trafik ve kullanım alışkanlıklarına da bağlı olarak bu değer düşecektir.
Bunların dışında daha başka tecrübe ve deneyimlerimi de kullandıkça paylaşırım inşallah.

yalcin

New member
[MENTION=2160]bitmap[/MENTION] hoşgeldin aramıza, forumu araştırırsan oralarda biryerde üye tanıtım formu olacak : ) tekrar hoşgeldin, keyifli forumlar.

rayen

Super Moderator
Hoşgeldiniz. Aracınız hayırlı olsun.

yalcin

New member
cyclone izlenimlerinide paylaşırsan farklı bir başlık altında navigasyon için bilgi sahibi oluruz.

bitmap

New member
ok üstad hallettim üye tanıtım sayfasınıda:)

slhyldz

New member
Merhaba;
Hayırlı olsun aracınız. Bu aracı alan insanların çoğunluğu yakıt olayında bir şok yaşar. Sonra 1-2 lt. kadar düşürür.

Serkan OĞUZ

New member
Hoşgeldiniz,hayırlısı olsun kazasız belasız güle güle kullanın.

16ceed35

New member
hoşgeldiniz,hayırlı olsun aracınız

43YD620

New member
hayırlı olsun kazasız belasız sürüşler