2011 dizel manuel fluence business mi ceed motion mu

şavşat

New member
arkadaşlar 33-35 arası temiz az km li boyasız olacak araçlar içinde bu iki araç arasında kaldım flu nun artısı daha az yakması ve bagaj hacmi 2.el de de sanırım daha iyi olabilir. ceed 2 yıl kullandım süspansiyon daha sert çekişe diyecek yok zaten. daha güvenli bir araç daha zevk veren daha şık bir araç. ama duygusal değilde mantıkla geçici kullanım için flu sanki daha önde . sizlerin fikirleri nasıl olur

berkural34

New member
Alip gecici kullanip daha sonra satma icin fluence daha mantikli gibi gozukebilir . Fakat o arada birazcik zevk almak istiyorsaniz bence ceed alin . Zaten 2. El alcaginiz icin cok buyuk deger kaybi olmaz diye umuyorum . Sizde motion manuel kullanmistiniz , gercekten f/p nin en iyi yakalandigi modellerden biri bana gore. Simdiden hayirli olsun yeni araciniz :)

Snaan

New member
bence bir süre sonra satacaksanız fluence alın. zevki falan boşverin.

omurkadir

New member
megane neden düşünmüyorsun abi fluence yerine?

amorusso

New member
fluence fren performansi cok kotu diye biliyorum, diger konularda fena degil, ama bana gore her turlu ceed :) Hatta Ceed SW verelim :)

deadgarden

New member
siz kararınızı fluansdan yana vermişsiniz gibi :)

şavşat

New member
kararımı tam vermedim ama ceed istediğim boyasız ve az km çok nadir var hatta 2012 sini istiyorum 1 tane var ben geçen yıl 15000km de boyasız 34 e verdim şimdi 34 e alamıyorum temizse millet 36 - 37 fiyat yazıyorlar tok satıcılar .
ancak biraz flu ağır basıyor orası da doğru tamamen ihtiyaç olayı araba görevini yapsın misali

şavşat

New member
ercan aslında hiç düşünmedim değil ama 2. el sw biraz zor çok uygun alabilsem temiz oda uyar .
ama senin araç at zaten ben manuel düşünüyorum

omurkadir

New member
renonun hiç bir modelini beğenmiyorum ama flu daha bir aile aracı diye genel tercihe uyuyorum( satışı 2.el bağaj hacmi vs)
sen neden megan düşünürsün peki
fluence den daha kaliteli özellikle ithal gelenleri güzeldi ilk seri flu dan iyi yol tutar iyi gider.
hacim olarak yeterli ise tabi.

amorusso

New member
ercan aslında hiç düşünmedim değil ama 2. el sw biraz zor çok uygun alabilsem temiz oda uyar .
ama senin araç at zaten ben manuel düşünüyorum
Sinan Abi, sahibinden de bir tane concept SR SW vardi manuel, hatta Turkiye de tek diye yazmisti, ona bak istersen

şavşat

New member
reno pek araştırmadım ama yerli ithal meselesini ve kalite farkını biliyorum. ancak ayrıntılarını bilmek ve uğraşmak temizini denk getirmek kadar bekleyecek zamanım yok ayrıca hacim de yeterli olmayabilir . tavsiyen için teşekkür kısmet artık bakalım.

şavşat

New member
arkadaşlar araç alma işi bayramdan sonraya kaldı içime sinen parasının hakkını veren bir araç bulamadım . 2011-2012 ceed hb veya sw temiz uygun olursa haberim olsun 1.5 dci fluence megan veya sport tourer da olabilir.